RCZ związany z asfaltem

Jeszcze nie ochłonęły emocje od momentu pojawienia się na rynku Peugeota RCZ, a już Francuzi zaproponowali specjalną edycję tego modelu
RCZ związany z asfaltem Francuzi zaproponowali specjalną edycję modelu Jeszcze nie ochłonęły emocje od momentu pojawienia się na rynku Peugeota RCZ, a już Francuzi zaproponowali specjalną edycję tego modelu: "Black Asphalt RCZ". Specjalna edycja Peugeota RCZ jest gorąca jak świeżo wylany asfalt, tak się też zresztą nazywa "Black Asphalt". Na zewnątrz wyróżnia ją matowy lakier w kolorze czarnym, a dokładnie "Noir Telluria" i 19-calowe aluminiowe obręcze kół, też oczywiście czarne. Wnętrze zdominował kolor czarny, w tym wyjątkowo atrakcyjne skórzane fotele. Pod maską pracować będzie silnik benzynowy 1.6 THP o mocy 200 KM i momencie obrotowym 275 Nm. Skrzynia biegów będzie oczywiście manualna o sześciu przełożeniach. To na razie jedyne informacje jakie pojawiły się o "Black Asphalt RCZ". Nie wiadomo też kiedy wersja ta pojawi się w sprzedaży. Wiadomo jednak, że chętnych może być więcej niż aut które zostaną dostarczone na rynek. Peugeot zapowiada bowiem, że seria ograniczy się zaledwie do 500 sztuk.

Parking.moto.pl - Wszystko o autach

Specjalna edycja Peugeota RCZ jest gorąca jak świeżo wylany asfalt, tak się też zresztą nazywa "Black Asphalt". Na zewnątrz wyróżnia ją matowy lakier w kolorze czarnym, a dokładnie "Noir Telluria" i 19-calowe aluminiowe obręcze kół, też oczywiście czarne. Wnętrze zdominował kolor czarny, w tym wyjątkowo atrakcyjne skórzane fotele.

Pod maską pracować będzie silnik benzynowy 1.6 THP o mocy 200 KM i momencie obrotowym 275 Nm. Skrzynia biegów będzie oczywiście manualna o sześciu przełożeniach.

To na razie jedyne informacje jakie pojawiły się o "Black Asphalt RCZ". Nie wiadomo też kiedy wersja ta pojawi się w sprzedaży. Wiadomo jednak, że chętnych może być więcej niż aut które zostaną dostarczone na rynek. Peugeot zapowiada bowiem, że seria ograniczy się zaledwie do 500 sztuk.

Grzegorz Lepak

ZOBACZ TAKŻE:

Używana 406-ka - elegancka i komfortowa - ZOBACZ WIĘCEJ

Peugeot 3008 - ciepła bułeczka - ZOBACZ TEST

Parking.moto.pl - samochody czekają na Ciebie
Więcej o: