WRX STI bez Imprezy

Brytyjski oddział Subaru postanowił uporządkować swoją gamę modelową. Na pierwszy ogień poszła Impreza WRX STI, od teraz zwana po prostu WRX STI
WRX STI bez Imprezy Brytyjski oddział Subaru postanowił uporządkować swoją gamę modelową Brytyjski oddział Subaru postanowił uporządkować swoją gamę modelową. Na pierwszy ogień poszła Impreza WRX STI, od teraz zwana po prostu WRX STI Nazwę Impreza zachowają "cywilne" wersje modelu. Topowa odmiana z 2,5-litrowym bokserem o mocy 300 koni i maksymalnym momentem obrotowym 407 Nm będzie teraz wozić na tylnej klapie jedynie emblemat WRX STI. W nowy rok modelowy WRX STI wjedzie jako 4-drzwiowy sedan i 5-drzwiowy hatchback. Auto przyspiesza do setki w 5,2 s i rozpędza się maksymalnie do 254 km/h. Japończycy przygotowali również coś specjalnego - pakiet Spec. C. Zawiera on obniżone zawieszenie, szersze opony i lżejsze aluminiowe felgi. W Wielkiej Brytanii WRX STI kosztuje 32 995 funtów. Nie wiadomo jeszcze, czy na podobny krok zdecydują się inne przedstawicielstwa Subaru w Europie.

Nazwę Impreza zachowają "cywilne" wersje modelu. Topowa odmiana z 2,5-litrowym bokserem o mocy 300 koni i maksymalnym momentem obrotowym 407 Nm będzie teraz wozić na tylnej klapie jedynie emblemat WRX STI.

W nowy rok modelowy WRX STI wjedzie jako 4-drzwiowy sedan i 5-drzwiowy hatchback. Auto przyspiesza do setki w 5,2 s i rozpędza się maksymalnie do 254 km/h. Japończycy przygotowali również coś specjalnego - pakiet Spec. C. Zawiera on obniżone zawieszenie, szersze opony i lżejsze aluminiowe felgi.

W Wielkiej Brytanii WRX STI kosztuje 32 995 funtów. Nie wiadomo jeszcze, czy na podobny krok zdecydują się inne przedstawicielstwa Subaru w Europie.

Marcin Sobolewski

Cosworth Impreza - szach i mat - ZOBACZ TUTAJ

Subaru Impreza WRX STI - tym razem sedan - ZOBACZ TUTAJ

Ogłoszenia motoryzacyjne: Subaru Impreza

Więcej o: