GranTurismo od Mansory

Przed każdym większym salonem samochodowym Mansory przedstawia światu swoją wizję kolejnego sportowego lub luksusowego samochodu. Gwiazdą tegorocznej jesieni jest Maserati GranTurismo
GranTurismo od Mansory Nowa wizja Maserati GranTurismo przedstawiona przez Mansory ma więcej mocy Co sezon Mansory przedstawia światu swoją wizję wybranego sportowego lub luksusowego samochodu. Gwiazdą tej jesieni jest eleganckie Maserati GranTurismo Przed każdym większym salonem samochodowym Mansory przedstawia światu swoją wizję kolejnego sportowego lub luksusowego samochodu. Gwiazdą tegorocznej jesieni jest Maserati GranTurismo. Po takich hitach, jak różowy Bentley Continental GT, czy Rolls-Royce Phantom za złotymi wstawkami przyszła pora na coś bardziej stonowanego, co w przypadku Mansory i tak oznacza coś przykuwającego wzrok. Na warsztat wzięto Maserati GranTurismo i przygotowano oryginalny program dla tego modelu. Oprócz żywego koloru lakieru, nadwozie przyozdobiono pakietem karbonowych "błyskotek", jak obwódkę grilla, pas na masce, przedni i tylny spoiler, dyfuzor, czy nakładki progów. Felgi o średnicy 20 i 21 cali komponują się z kolorem nadwozia wieńcząc dzieło tunera. Tuning optyczny to nie wszystko. Nadwozie obniżono o 30 mm, jednostka sterująca pracą silnika ma nowe oprogramowanie, przez co silniki zyskały 30 KM, czyli GranTurismo dysponuje mocą 435, a GranTurismo S 470 KM. O odpowiednie brzmienie pasujące do charakteru auta dba sportowy układ wydechowy.

Po takich hitach, jak różowy Bentley Continental GT, czy Rolls-Royce Phantom za złotymi wstawkami przyszła pora na coś bardziej stonowanego, co w przypadku Mansory i tak oznacza coś przykuwającego wzrok. Na warsztat wzięto Maserati GranTurismo i przygotowano oryginalny program dla tego modelu.

Oprócz żywego koloru lakieru nadwozie przyozdobiono pakietem karbonowych "błyskotek", jak obwódkę grilla, pas na masce, przedni i tylny spoiler, dyfuzor, czy nakładki progów. Felgi o średnicy 20 i 21 cali komponują się z kolorem nadwozia wieńcząc dzieło tunera.

Tuning optyczny to nie wszystko. Nadwozie obniżono o 30 mm, jednostka sterująca pracą silnika ma nowe oprogramowanie, przez co silniki zyskały 30 KM, czyli GranTurismo dysponuje mocą 435, a GranTurismo S 470 KM. O odpowiednie brzmienie pasujące do charakteru auta dba sportowy układ wydechowy.

Marcin Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

Audi A5 cabrio od Senner Tuning - ZOBACZ  TUTAJ


Samochody: Fiat Brava - ogłoszenia