Najtańszy kabriolet na rynku

Wszyscy wyczekujemy dnia, kiedy do polskich salonów Taty wejdzie model Nano. A co powiecie na jego otwartą wersję?
Kabriolet Tata Nano Najtańszy kabriolet na rynku. Tata stworzyło wersję modelu Nano z otwartym dachem. Auto służy do transportu na terenie jednej z fabryk, ale być może trafi też do seryjnej produkcji. Wszyscy wyczekujemy dnia, kiedy do polskich salonów Taty wejdzie model Nano. A co powiecie na jego otwartą wersję? Nano z otwartym dachem? Przecież to musi być żart. Okazuje się, że niekoniecznie. Co prawda auta wykonano z myślą o lokalnym transporcie na terenie jednej z fabryk, ale nie zdziwmy się, gdy ktoś postanowi wdrożyć go do seryjnej produkcji. Jeżeli tak by się stało, to Tata Nano okazałby się najtańszym kabrioletem na rynku. Cena? W Polsce autko pojawi się dopiero w przyszłym roku, dlatego nie znamy jeszcze jego ostatecznej wartości, ale możemy zaryzykować stwierdzenie, że nie przekroczy ona 20 tys. zł. Ciekawe, czym jeszcze zaskoczy nas Ratan Tata?

Nano z otwartym dachem? Przecież to musi być żart. Okazuje się, że niekoniecznie. Co prawda, auta wykonano z myślą o lokalnym transporcie na terenie jednej z fabryk, ale nie zdziwmy się, gdy ktoś postanowi wdrożyć go do seryjnej produkcji.

Jeżeli tak by się stało, to Tata Nano okazałby się najtańszym kabrioletem na rynku. Cena? W Polsce autko pojawi się dopiero w przyszłym roku, dlatego nie znamy jeszcze jego ostatecznej wartości, ale możemy zaryzykować, że nie przekroczy ona 20 000 zł

Ciekawe, czym jeszcze zaskoczy nas Pan Ratan Tata?

Marek Sworowski

Infiniti: historia kołem się toczy - ZOBACZ WIĘCEJ

Samochody: Tata - ogłoszenia

Więcej o: