Jaguar XF Estate

Jaguar buduje drugie kombi w swojej historii. Tym razem będzie ono oparte konstrukcyjnie na modelu XF. Wersja Variant jest także rozważana przy kolejnej generacji Passata CC
Jaguar XF Estate Jaguar buduje kombi konstrukcyjnie oparte na modelu XF Jaguar buduje nowe kombi na bazie modelu XF. Linia auta jest dynamiczna, ale jego wysokość wynosi 146 cm. Samochód ma zadebiutować na początku przyszłego roku Jaguar nadal jeszcze oferuje kombi zbudowane na bazie X-Type'a. Ten model już niedługo przejdzie do historii, ale firma pod nowym kierownictwem nie zamierza rezygnować z oferowania tego funkcjonalnego nadwozia. Tym razem pięciodrzwiowa wersja powstaje na bazie bardzo udanego modelu XF. Debiut tej odmiany spodziewany jest na początek przyszłego roku. Linia Jaguara jest bardzo dynamiczna, ale wysokość auta wynosi 146 cm, czyli tyle, co w Audi A6, czy VW Passacie. Pozwoli to konstruktorom uzyskać przestrzeń porównywalną z niemiecką konkurencją. Inaczej może być w przypadku Passata CC, który w kolejnej generacji też ma otrzymać nadwozie typu kombi. Jego 141 cm wysokości nie wróży, że zostanie nowym mistrzem pakowności, ale przecież tego auta nie kupuje się dla ogromnej przestrzeni.

Jaguar nadal jeszcze oferuje kombi zbudowane na bazie X-Type'a. Ten model już niedługo przejdzie do historii, ale firma pod nowym kierownictwem nie zamierza rezygnować z oferowania tego funkcjonalnego nadwozia. Tym razem pięciodrzwiowa wersja powstaje na bazie bardzo udanego modelu XF. Debiut tej odmiany spodziewany jest na początek przyszłego roku.

Linia Jaguara jest bardzo dynamiczna, ale wysokość auta wynosi 146 cm, czyli tyle, co w Audi A6, czy VW Passacie. Pozwoli to konstruktorom uzyskać przestrzeń porównywalną z niemiecką konkurencją. Inaczej może być w przypadku Passata CC, który w kolejnej generacji też ma otrzymać nadwozie typu kombi. Jego 141 cm wysokości nie wróży, że zostanie nowym mistrzem pakowności, ale przecież tego auta nie kupuje się dla ogromnej przestrzeni.

Marcin Lewandowski


ZOBACZ TAKŻE:

Jaguar i Land Rover z Chin

Limitowane 75 Jaguarów XF na 75-lecie marki

Nadjeżdża nowy Passat - ZOBACZ TUTAJ