Megane Coupe pod kolor

W polskich salonach Renault można już kupić Megane Coupe z limitowanej serii Color Edition. Dzięki nowym kolorom nadwozia i ozdobnym detalom, właściciele z łatwością wyróżnią się z tłumu szarych aut
Megane Coupe pod kolor W polskich salonach Renault można kupić Megane Coupe z serii Color Edition W polskich salonach Renault można kupić Megane Coupe z limitowanej serii Color Edition. Auto dostępne jest ze 110-konnym silnikiem 1,6 l i kosztuje 63 tys. zł W polskich salonach Renault można już kupić Megane Coupe z limitowanej serii Color Edition. Dzięki nowym kolorom nadwozia i ozdobnym detalom, właściciele z łatwością wyróżnią się z tłumu szarych aut. Limitowana seria zastępuje poziom wyposażenia Expression. Auto dostępne będzie w jednym z pięciu kolorów: Jasna Zieleń (nowość w gamie modelu), Pomarańczowy Lateryt, Biel Alpejska, Czarna Perła oraz Szary Platynowy. W nadwoziu pojawiły się elementy pokryte bardzo ostatnio popularnym, czarnym lakierem o wysokim połysku. Znaleźć je można między innymi pod reflektorami, w przednim zderzaku, na środkowych słupkach oraz na bocznych lusterkach. Megane Coupe otrzymało też reflektory z ciemnym wypełnieniem oraz nowe 16-calowe, felgi aluminiowe. Nowości w kabinie pasażerskiej to wstawki w poszyciu przednich foteli nawiązujące do koloru nadwozia, ozdobna listwa na desce rozdzielczej, czarne, błyszczące obramowanie bocznych nawiewów oraz detale w kolorze matowego chromu. Limitowana seria Color Edition dostępna jest ze 110-konnym silnikiem o pojemności 1,6 l i kosztuje 63 200 zł.

Limitowana seria zastępuje poziom wyposażenia Expression. Auto dostępne będzie w jednym z pięciu kolorów: Jasna Zieleń (nowość w gamie modelu), Pomarańczowy Lateryt, Biel Alpejska, Czarna Perła oraz Szary Platynowy. W nadwoziu pojawiły się elementy pokryte bardzo ostatnio popularnym, czarnym lakierem o wysokim połysku. Znaleźć je można między innymi pod reflektorami, w przednim zderzaku, na środkowych słupkach oraz na bocznych lusterkach. Megane Coupe otrzymało też reflektory z ciemnym wypełnieniem oraz nowe 16-calowe, felgi aluminiowe.

Nowości w kabinie pasażerskiej to wstawki w poszyciu przednich foteli nawiązujące do koloru nadwozia, ozdobna listwa na desce rozdzielczej, czarne, błyszczące obramowanie bocznych nawiewów oraz detale w kolorze matowego chromu.

Limitowana seria Color Edition dostępna jest ze 110-konnym silnikiem o pojemności 1,6 l i kosztuje 63 200 zł.

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Galeria Renault Megane GT i CC - ZOBACZ TUTAJ


Samochody: Renault Megane Coupe - ogłoszenia