FIFA World Cup 2010 - slogany

Ponad 52 000 fanów wzięło udział w głosowaniu na slogany 32 reprezentacji narodowych uczestniczących w nadchodzących mistrzostwach świata piłki nożnej w RPA

Hyundai, jeden z sześciu czołowych partnerów FIFA, ogłosił slogany 32 reprezentacji narodowych, które zakwalifikowały się do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2010 w Republice Południowej Afryki. Ponad 52 000 kibiców na całym świecie wzięło udział w autorskim programie "Bądź tam z Hyundaiem (Be There with Hyundai - BTWH)" polegającym na wymyśleniu najlepszego hasła, dopingującego ich narodową drużynę.

Od grudnia 2009 do marca 2010 roku wszyscy chętni mogli zaproponować autorskie slogany korzystając z oficjalnej strony fifaworldcup.hyundai.com lub wsparcia lokalnych dystrybutorów.

Ostatecznie, zwycięskie hasła zostały wybrane w drodze głosowania on-line, przeprowadzonego na stronie FIFA.com w dniach od 26 kwietnia do 10 maja.

Slogany zostaną umieszczone na autokarach (galeria - tutaj), którymi przemieszczać się będą reprezentacje narodowe, obok oficjalnych barw drużyn i narodowych flag.

Wszyscy zwycięzcy programu BTWH, czyli autorzy wybranych haseł dla poszczególnych drużyn otrzymają miejski samochód Hyundai i10.

źródło: Hyundai

Więcej o: