Audi RS6 Clubsport MTM

Model RS6 już seryjnie to piekielnie szybka maszyna. MTM zrobił z niego jednak prawdziwego potwora
Audi RS6 Clubsport MTM Kolorowe nadwozie nie stara się ukryć drzemiącej w nim mocy. Audi model RS6 już seryjnie to piekielnie szybka maszyna. MTM zrobił z niego jednak prawdziwego potwora o mocy 730 KM. Model RS6 już seryjnie to piekielnie szybka maszyna. MTM zrobił z niego jednak prawdziwego potwora. Pod maską Clubsport MTM zamontowano lekko zmodyfikowaną jednostkę V10 (nowe ECU, filtr powietrza oraz układ wydechowy wykonany ze stali nierdzewnej), która seryjnie dysponuje mocą 580 KM. Tutaj jednak może pochwalić się wartością aż 730 KM oraz 785 Nm. Maksymalna prędkość wynosi 340 km/h. Takie modyfikacje jednostki napędowej ma jednak większość liczących się tunerów marki Audi. Oryginalny jest za to bodykit, który przyciągnie do siebie tylko najodważniejszych amatorów tuningu. Kolorowe nadwozie, czarne felgi oraz obniżone zawieszenie nie stara się ukryć drzemiącej w nim mocy. Tutaj wszystko jest wyzywające. Równie ekstremalnie jest w środku auta, gdzie zamontowano klatkę bezpieczeństwa oraz kubełkowe fotele wraz z sześciopunktowymi pasami.

Pod maską Clubsport MTM zamontowano lekko zmodyfikowaną jednostkę V10 (nowe ECU, filtr powietrza oraz układ wydechowy wykonany ze stali nierdzewnej), która seryjnie dysponuje mocą 580 KM. Tutaj jednak może pochwalić się wartością aż 730 KM oraz 785 Nm. Maksymalna prędkość wynosi wtedy - 340 km/h.

Takie modyfikacje jednostki napędowej ma jednak większość liczących się tunerów marki Audi. Oryginalny jest za to bodykit, który przyciągnie do siebie tylko najodważniejszych amatorów tuningu. Kolorowe nadwozie, czarne felgi oraz obniżone zawieszenie nie stara się ukryć drzemiącej w nim mocy. Tutaj wszystko jest wyzywające.

Równie ekstremalnie jest w środku auta, gdzie zamontowano klatkę bezpieczeństwa oraz kubełkowe fotele wraz z sześciopunktowymi pasami.

Marek Sworowski

Czarna strzała od Avusa - ZOBACZ TUTAJ

Audi RS6 ABT Power - test


Samochody: Audi A6 - ogłoszenia

Więcej o: