Prawie jak STI

Jak odróżnić Imprezę WRX od WRX STI? Dotychczas sprawa była jasna, STI był znacznie bardziej nadmuchany. Już wkrótce jednak WRX-a będzie można zamówić z takim samym bodykitem
WRX prawie jak STI Imprezę WRX będzie można zamówić z takim samym bodykitem jak w aucie WRX STI Imprezę WRX będzie można zamówić z takim samym bodykitem jak w aucie WRX STI. Nowy zestaw zderzaków i błotników będzie dostępny w hatchbacku oraz sedanie Jak odróżnić Imprezę WRX od WRX STI? Dotychczas sprawa była jasna, STI był znacznie bardziej nadmuchany. Już wkrótce jednak WRX-a będzie można zamówić z takim samym bodykitem. Nowy zestaw zderzaków i błotników będzie dostępny w hatchbacku oraz sedanie i obejmie identyczne elementy jak w najmocniejszej wersji STI. Osoby zamawiające WRX w takiej odmianie otrzymają również w standardzie nowe 17-calowe felgi z oponami 235/45R17 (poprzednio 225/45R17). Pod względem mechanicznym producent nie przewidział żadnych zmian. Oficjalna prezentacja samochodu planowana jest na targach New York Motor Show.

Nowy zestaw zderzaków i błotników będzie dostępny w hatchbacku oraz sedanie i obejmie identyczne elementy jak w najmocniejszej wersji STI. Osoby zamawiające WRX w takiej odmianie otrzymają również w standardzie nowe 17-calowe felgi z oponami 235/45R17 (poprzednio 225/45R17).

Pod względem mechanicznym producent nie przewidział żadnych zmian. Oficjalna prezentacja samochodu planowana jest na targach New York Motor Show.

Marek Sworowski

Subaru wraca do rajdów - ZOBACZ TUTAJKen Block 2 vs Dyrdek gymkana2.1


Samochody: Subaru Impreza - ogłoszenia