Dopieszczone Boxster i Cayman

Dla właściciele zapatrzonych w swoje maszyny Porsche przygotowało cztery unikalne pakiety wyposażenia
Nowe wyposażenie Porsche Porsche przygotowało cztery unikalne pakiety wyposażenia Porsche przygotowało cztery pakiety wyposażenia modeli Boxster i Cayman. Pakiet Comfort i Infotainment zmieni wnętrze, a Design i Design Sport wygląd nadwozia. Porsche przygotowało cztery unikalne pakiety wyposażenia modeli Boxster i Cayman. Dwa z nich dotyczą dodatkowego wyposażenia (Comfort i Infotainment), a dwa - wyglądu nadwozia (Design i Design Sport). Pakiet Comfort obejmuje automatyczną klimatyzację, biksenonowe reflektory z funkcją doświetlania zakrętów, tempomat, czujnik deszczu i logo Porsche wytłoczone na zagłówkach, a w przypadku Boxstera dodatkowo deflektor chroniący przed wiatrem. Wraz z pakietem Infotainment, na pokładzie ląduje system Porsche Communication Management i Sound Package Plus z 7 głośnikami (185 W w Boxsterze i 235 W w Caymanie), zmieniarką CD i Bluetooth. Boxster i Cayman wyposażone w pakiet Design otrzymają 19-calowe alufelgi i kilka subtelnych dodatków lakierowanych na czarno. Opcja Sport zawiera także pakiet aerodynamiczny ze spojlerem przedniego zderzaka i tylnej klapy.

Dwa z nich dotyczą dodatkowego wyposażenia (Comfort i Infotainment), a dwa - wyglądu nadwozia (Design i Design Sport).

Pakiet Comfort obejmuje automatyczną klimatyzację, biksenonowe reflektory z funkcją doświetlania zakrętów, tempomat, czujnik deszczu i logo Porsche wytłoczone na zagłówkach, a w przypadku Boxstera dodatkowo deflektor, chroniący przed wiatrem. Wraz z pakietem Infotainment, na pokładzie ląduje system Porsche Communication Management i Sound Package Plus z 7 głośnikami (185 W w Boxsterze i 235 W w Caymanie), zmieniarką CD i Bluetooth.

Boxster i Cayman wyposażone w pakiet Design otrzymają 19-calowe alufelgi i kilka subtelnych dodatków lakierowanych na czarno. Opcja Sport zawiera także pakiet aerodynamiczny ze spojlerem przedniego zderzaka i tylnej klapy.

Marcin Sobolewski

TechArt dopieszcza Panamerę - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Porsche Panamera - ogłoszenia

Więcej o: