B7 z napędem xDrive

Na początku kwietnia rozpoczynają się targi samochodowe New York Auto Show. Będzie to miejsce wielu premier. Jedna z nich to BMW Alpina B7 Biturbo Allrad
B7 z napędem xDrive Jedną z premier na New York Auto Show będzie BMW Alpina B7 Biturbo Allrad Jedną z premier na targach samochodowych New York Auto Show będzie BMW Alpina B7 Biturbo Allrad. Nowością w Alpinie jest napęd na cztery koła Na początku kwietnia rozpoczynają się targi samochodowe New York Auto Show. Będzie to miejsce wielu premier. Jedna z nich to BMW Alpina B7 Biturbo Allrad. Dotychczas flagowy model Alpiny B7 dostępny był tylko z napędem na jedną oś, podczas gdy seryjne BMW 750i (na bazie którego powstał) występował również w jako xDrive. Teraz jednak napęd na wszystkie koła trafił również do Alpiny. Niestety tuner postanowił potrzymać nas jeszcze trochę w niepewności, dlatego nie podał szczegółowych osiągów nowej wersji. Wiemy tylko, że moc podwójnie doładowanej jednostki pozostanie bez zmian. Silnik V8 ma nadal 507 KM i 700 Nm. Możemy tylko przypomnieć, że w wersji z napędem na tył pozwala to osiągnąć pierwszą "setkę" w zaledwie 4,5 s!

Dotychczas flagowy model Alpiny B7 dostępny był tylko z napędem na jedną oś, podczas gdy seryjne BMW 750i (na bazie którego powstał) występował również w jako xDrive.

Teraz jednak napęd na wszystkie koła trafił również do Alpiny. Niestety tuner postanowił potrzymać nas jeszcze trochę w niepewności, dlatego nie podał szczegółowych osiągów nowej wersji. Wiemy tylko, że moc podwójnie doładowanej jednostki pozostanie bez zmian. Silnik V8 ma nadal 507 KM i 700 Nm. Możemy tylko przypomnieć, że w wersji z napędem na tył pozwala to osiągnąć pierwszą "setkę" w zaledwie 4,5 s!

Marek Sworowski

BMW Z4 sDrive35is - prawie jak M - ZOBACZ TUTAJ

BMW 135i - test - WIDEO

Samochody: BMW 750 - ogłoszenia

Więcej o: