Genewa 2010 | Odmieniony Auris - galeria

Z wyglądu kompakt Toyoty spoważniał, ale pod blaszanym właszczem zmieniło się niewiele. Najciekawsza nowość to wersja hybrydowa
Odmieniony auris Z wyglądu kompakt Toyoty spoważniał, ale zmieniło się niewiele. Modyfikacje karoserii aurisa obejmują m.in. atrapę chłodnicy, zderzaki, reflektory i lusterka boczne. W kabinie poprawiono wykończenie deski rozdzielczej Subtelne modyfikacje karoserii aurisa obejmują m.in. atrapę chłodnicy, zderzaki, reflektory i lusterka boczne z kierunkowskazami. W kabinie poprawiono wykończenie deski rozdzielczej i projekt konsoli środkowej. Podczas jazdy kierowca ma docenić lepsze zestrojenie zawieszenia oraz układu kierowniczego. Gama silników pozostanie niezmieniona, do oferty dołączy za to wersja hybrydowa HSD (Hybrid Synergy Drive) z układem napędowym od Priusa. Premiera modelu i więcej szczegółów już niebawem - salon samochodowy w Genewie startuje 2 marca.

Subtelne modyfikacje karoserii Aurisa obejmują m.in. atrapę chłodnicy, zderzaki, reflektory i lusterka boczne z kierunkowskazami. W kabinie poprawiono wykończenie deski rozdzielczej i projekt konsoli środkowej. Podczas jazdy kierowca ma docenić lepsze zestrojenie zawieszenia oraz układu kierowniczego.

Gama silników pozostanie niezmieniona, do oferty dołączy za to wersja hybrydowa HSD (Hybrid Synergy Drive) z układem napędowym od Priusa. Premiera modelu i więcej szczegółów już niebawem - salon samochodowy w Genewie startuje 2 marca. Zapraszamy do galerii zdjęć Toyoty Auris po face-liftingu.

Marcin Sobolewski

Toyota chce być liderem - ZOBACZ TUTAJ

2 miliony Toyot w Europie może wymagać naprawy - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Toyota - ogłoszenia