Skrzydlaty Mercedes w akcji

Niewątpliwie SLS AMG należy do najgorętszych motoryzacyjnych premier tego roku. Mieliśmy już okazję oglądać go na dziesiątkach zdjęć. Czas obejrzeć monstrum w ruchu i posłuchać pięknego brzmienia jego potężnego V8
Skrzydlaty Mercedes Niewątpliwie SLS AMG należy do najgorętszych motoryzacyjnych premier tego roku. Mieliśmy już okazję oglądać go na dziesiątkach zdjęć. Czas obejrzeć monstrum w ruchu i posłuchać pięknego brzmienia jego potężnego V8 Moc 570 KM, moment obrotowy wynoszący 550 Nm, sprint do setki w 3,8 sek. i prędkość maksymalna 315 km/h: oto SLS AMG - następca legendarnego Mercedesa 300 SL. Niewątpliwie SLS AMG należy do najgorętszych motoryzacyjnych premier tego roku. Mieliśmy już okazję oglądać go na dziesiątkach zdjęć. Moc ponad 570 KM i moment obrotowy wynoszący 550 Nm. Sprint do setki w czasie 3,8 sek. i prędkość maksymalna 315 km/h. Taką oto maszynę AMG przygotowało na następcę legendarnego Mercedesa 300 SL Gullwinga. Garść wybrańców testuje ją właśnie na torze Laguna Seca. Na razie jednak dla nas, zwykłych śmiertelników, pozostają tylko filmiki w sieci na otarcie łez.

Moc ponad 570 KM i moment obrotowy wynoszący 550 Nm. Sprint do setki w czasie 3,8 sek. i prędkość maksymalna 315 km/h. Taką oto maszynę AMG przygotowało na następce legendarnego Mercedesa 300 SL Gullwinga. Garść wybrańców testuje ją właśnie na torze Laguna Seca. Zanim jednak ktokolwiek z nas, zwykłych śmiertelników, będzie miał okazję zasiąść za kierownicą tego potwora, przygotujmy się może nieco do tego spotkania. Poniżej znajdziecie trzy oficjalne filmy z SLS'em w roli głównej. Silnikowym audiofilom polecamy szczególnie ostatni klip.

 
ZOBACZ TAKŻE:

Polacy wolą Mercedesy - ZOBACZ TUTAJ

Jak bezpiecznie jeździć w zimie? - ZOBACZ WIĘCEJ

Samochody: Mercedes SLR McLaren - ogłoszenia

Więcej o: