Nowa Micra a la Corsa

Już nie zabawka, a bardziej przeciętne autko miejskie. Tak w przybliżeniu ma wyglądać następna generacja Nissana Micra
Nowa Micra jak Corsa Już nie zabawka, a bardziej przeciętne autko miejskie Już nie zabawka, a bardziej przeciętne autko miejskie. Tak w przybliżeniu ma wyglądać następna generacja Nissana Micry. Premiera w marcu 2010 r. Już nie zabawka, a bardziej przeciętne autko miejskie. Tak w przybliżeniu ma wyglądać następna generacja Nissana Micry. Premierę zapowiedziano na marzec 2010 roku. Wtedy to w Tajlandii zostanie pokazana całkiem nowa Micra. Patrząc na pierwsze szkice trudno oprzeć się wrażeniu, że projekt przypomina Opla Corsę. Nowa Micra ma być o wiele bardziej zachowawcza od obecnego modelu. Nissan Micra ma być produkowany w pięciu krajach. Pewne lokalizacje to Indie, Chiny i Tajlandia. Co do pozostałych dwóch można jedynie spekulować. Pewne natomiast jest, że fabryka w Sunderland, w której powstaje obecna generacja Micry, nie będzie produkować kolejnej generacji. Na rynek europejski samochody będą przywożone najprawdopodobniej z fabryki w Chennai (Indie).

Premierę zapowiedziano na marzec 2010 roku. Wtedy to w Tajlandii zostanie pokazana całkiem nowa Micra. Patrząc na pierwsze szkice trudno oprzeć się wrażeniu, że projekt przypomina Opla Corsę. Nowa Micra ma być o wiele bardziej zachowawcza od obecnego modelu.

Nissan Micra ma być produkowany w pięciu krajach. Pewne lokalizacje to Indie, Chiny i Tajlandia. Co do pozostałych dwóch można jedynie spekulować. Pewne natomiast jest, że fabryka w Sunderland, w której powstaje obecna generacja Micry, nie będzie produkować kolejnej generacji. Na rynek europejski samochody będą przywożone najprawdopodobniej z fabryki w Chennai (Indie).

Marcin Lewandowski

 

Towards Zero - hybrydowe Volvo

 

Japońska śmiesznostka na baterie - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Nissan Micra - ogłoszenia