Frankfurt 2009 | Hybrydowy Lexus LF-Ch

Podczas zbliżającego się salonu samochodowego we Frankfurcie, Lexus zaprezentuje nowy model. Z pomocą LF-Ch japoński producent spróbuje podbić europejski segment kompaktowych aut klasy premium

Póki co niewiele wiadomo na temat tego auta. Nawet pierwsze oficjalne zdjęcie przedstawia jedynie fragment jego nadwozia. Producent zdradza tylko, iż Lexus LF-Ch to pięciodrzwiowy kompakt klasy premium, wyposażony w napęd hybrydowy. Auto jest tzw. pełną hybrydą, co oznacza, że może być napędzany przez silnik spalinowy, elektryczny lub przez połączenie obu.

W chwili obecnej to niestety wszystko, co można na jego temat powiedzieć. Producent zapowiedział już, że więcej informacji oraz oficjalnych zdjęć nowego kompaktu przedstawi 10 września. Nie pozostaje nam zatem nic innego, niż uzbroić się w cierpliwość.

Oprócz LF-Ch we Frankfurcie Lexus zaprezentuje niemal pełną gamę swoich pozostałych modeli. Salon samochodowy będzie miejscem światowej premiery zmodernizowanej serii LS oraz odświeżonych modeli GS, IS i IS F.

Bartosz Sińczuk

Lexus LS po zmianach - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Lexus LS - ogłoszenia

Więcej o: