Frankfurt 2009 | Ferrari Italia - nowa jakość wnętrza

Włoski producent z Maranello opublikował kolejne zdjęcia swojego najnowszego dzieła - kontrowersyjnej 458 Italii. Tym razem skupił się na pokazaniu zupełnie nowego wnętrza, a zwłaszcza kokpitu, którego projekt i funkcjonalność zostały podobno zaczerpnięte prosto z Formuły 1
Ferrari Italia: Wnętrze Projekt i funkcjonalność kokpitu zostały podobno zaczerpnięte z Formuły 1. W Ferrari 458 próżno szukać przełączników zamontowanych na kolumnie kierownicy. Wycieraczki, kierunkowskazy i światła są obsługiwane przyciskami na kierownicy. Włoski producent z Maranello opublikował kolejne zdjęcia swojego najnowszego dzieła - kontrowersyjnej 458 Italii. Tym razem skupił się na pokazaniu zupełnie nowego wnętrza, a zwłaszcza kokpitu, którego projekt i funkcjonalność zostały podobno zaczerpnięte prosto z Formuły 1. Wnętrze i deska rozdzielcza Ferrari 458 są rzeczywiście niecodzienne. Może nie wygląda to wszystko razem zbyt pięknie, ale chodziło przede wszystkim o idealną ergonomię i wydaje się, że efekt został osiągnięty w stu procentach. W najnowszym Ferrari próżno szukać przełączników zamontowanych na kolumnie kierownicy. Wycieraczki, kierunkowskazy i światła są teraz obsługiwane przyciskami na kierownicy. Pomysł wydaje się być bardzo dobry - ciekawe jak działa to w praktyce. To przyszłość wszystkich sportowych samochodów, czy niepotrzebna fanaberia Ferrari?

Wnętrze i deska rozdzielcza Ferrari 458 (o aucie pisaliśmy tutaj)są rzeczywiście niecodzienne. Może nie wygląda to wszystko razem zbyt pięknie, ale chodziło przede wszystkim o idealną ergonomię i wydaje się, że efekt został osiągnięty w stu procentach.W najnowszym Ferrari próżno szukać przełączników zamontowanych na kolumnie kierownicy. Wycieraczki, kierunkowskazy i światła są teraz obsługiwane przyciskami na kierownicy. Pomysł wydaje się być bardzo dobry - ciekawe jak działa to w praktyce.  

A jak Wam podoba się kokpit auta? To przyszłość wszystkich sportowych samochodów, czy niepotrzebna fanaberia Ferrari? Zapraszamy do komentowania.

Jan Kopacz

Ferrari California zdejmuje stanik