Frankfurt 2009 | Lexus LS po zmianach

Samochody klasy premium starzeją się wolniej, ale i im przydaje się czasami pudrowanie nosa. Do sieci wyciekła właśnie japońska broszura nowego Lexusa LS

Wycieki dokumentów promocyjnych Lexusa nie są nowością. Zdarzyło się to równiez przed premierą IS'a w wersji kabriolet. Czy maczał w tym palce sam producent? Nie wiemy, ale nie musimy czekać do jesiennych targów motoryzacyjnych w Tokio (21.10-4.11.2009), żeby zobaczyć topowego LS'a po liftingu. Obecną, czwartą generację auta zaprezentowano w 2006 roku.

Zmiany w wyglądzie karoserii ograniczono do kosmetycznych zabiegów w postaci innego kształtu zderzaków, wykończenia grilla i linii tylnych świateł. Zmienił się również wygląd obręczy aluminiowych, a w bocznych lusterkach pojawiły się kierunkowskazy. Wewnątrz nowy zestaw zegarów uzupełniono o system typu night vision, pozwalający na omijanie niewidocznych nocą przeszkód.

Ofertę limuzyny uzupełniono o sportowy pakiet SZ. Nie wiadomo, czy wersja ta otrzyma mocniejszą jednostkę napędową, ale na pewno w skład dodatków wejdzie nowy, bardziej agresywny body kit i większe alufelgi.

Marcin Sobolewski

Nowy Jaguar XJ - pierwszy film


Ile naprawdę zapłacisz za auto klasy premium? - ZOBACZ TUTAJ

Samochodem na wakacje - poradnik - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Lexus IS - ogłoszenia

Więcej o: