Diesel czy benzyna? Obydwa taniej

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić przy zakupie nowego samochodu. Polska nie zdecydowała się na wprowadzenie dopłat do samochodów, a mimo to można u nas znaleźć ciekawe propozycje

Renault
Do modeli z obniżonymi cenami dołącza nowy Scenic, którego można kupić 3 tys. zł taniej.
samar.pl

Volvo
Volvo wprowadza atrakcyjne rabaty na tegoroczne modele. C30, S40 i V50 z silnikami 1.6, 1.6D (również DRIVe) i 1.8 przeceniono o 5 tys. złotych. V70-kę i S80-kę z dwulitrowym dieslem kupimy teraz 10 tys. zł taniej.
volvo.pl

Ford
Wszystkie Fusiony objęto rabatem w wysokości 2 tys. zł. Na Mondeo Ford oferuje 7 tys. zł upustu, na C-Max'a w promocyjnych wersjach wyposażenia X - 4 tys. zł. Wszystkie S-Max'y i Galaxy są tańsze o 5,3 tys. zł, a Kuga odpowiednio o 3,6 tys. zł z silnikiem benzynowym oraz o 8,6 tys. zł z dieslem (nie dotyczy wersji 2.0 TDCi Trend FWD).
samar.pl

Seat
Do aktualnych promocji cenowych, o których pisaliśmy wcześniej, Seat dorzuca 5-letni program gwarancyjny. Objęte nim są modele: nowa Ibiza, Leon, Toledo, Exeo, Altea i Alhambra. W salonach jest już dostępny Leon w wersji ciężarowej z możliwością odpisana 22% VAT-u.
seat.pl

Mazda
Najmniejsza "dwójka" ma teraz cenę niższą o 1500 zł, a przy zakupie "szóstki" możemy wybrać preferencyjny leasing lub gratisowy roczny pakiet ubezpieczeń.
mazda.pl

Marcin Sobolewski

Jak napisać dobre ogłoszenie? - ZOBACZ TUTAJ

Rage Race 2009 - WIDEO