Zobacz na żywo nową Kię No 3

Ostatnimi czasy Kia wyraźnie nabiera wiatru w żagle, a jej auta dzielnie rywalizują na rynku z produktami bardziej renomowanych marek. W przyszłym tygodniu, jeden z najnowszych projektów koreańskiej firmy - koncepcyjny No 3 - zawita do Warszawy

W dniach 7-9 lipca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się wystawa produktów koreańskich - "Korea Products Exhibition". Wśród wielu obecnych tam producentów znajdzie się również Kia. Na swoim stanowisku zaprezentuje między innymi zmodernizowanego Sportage oraz wciąż jeszcze gorącego Soula. Odwiedzający wystawę będą też mogli obejrzeć z bliska model cee'd w wersji policyjnej oraz wyścigową Kię pro_cee'd.

Najciekawszym eksponatem może się jednak okazać koncepcyjny No 3. Pisaliśmy o nim tutaj, przy okazji oficjalnej premiery, która miała miejsce podczas tegorocznych targów w Genewie. Zbudowany został na płycie podłogowej Kii Soul i mierzy 4045 mm długości. Jego produkcyjna wersja rywalizować będzie zapewne z takimi autami konkurencji, jak Citroen C3 Picasso czy Renault Modus. Pierwsze egzemplarze mają opuścić czeską fabrykę w Noszowicach jeszcze w tym roku.

Jeżeli jesteście ciekawi, czy No 3 na żywo wygląda równie dobrze jak na "renderach", możecie się o tym przekonać już 7 lipca. Wystawa otwarta będzie w godzinach 10-17, wstęp bezpłatny.

Bartosz Sińczuk

Koup - pierwsza taka Kia - ZOBACZ TUTAJ

Brałeś, nie jedź! - WIDEO

Samochody: Kia Cee'd - ogłoszenia

Więcej o: