Pierwsze zdjęcia nowej Astry!

Do internetu przeciekły dziś pierwsze ilustracje przedstawiające przyszłą generację modelu Astra. Jak zapewnia producent nowa, dynamiczna stylistyka podniesie poprzeczkę w klasie europejskich kompaktów

Jak widać na ilustracjach nowa Astra zyskała bardziej dynamiczną, bojową sylwetkę. Nie do przeoczenia są również stylistyczne akcenty znane z modelu Insignia, jak chociażby charakterystyczne przetłoczenie w dolnej części drzwi. Nowe reflektory, mocno zaznaczone nadkola oraz wyraźna, ostra linia boczna nadają autu "drapieżności". Smukła górna linia okien, przeciągnięta niemal do krawędzi tylnej szyby sprawia, że kompakt wydaje się bardziej luksusowy.

Oprócz hatchbacka, pojawiły się również szkice wersji kombi oraz GTC. Pierwsza na rynku pojawi się jednak wersja pięciodrzwiowa. W salonach można się jej spodziewać pod koniec roku, niedługo po oficjalnej wrześniowej premierze we Frankfurcie. Pozostałe dwie wyjadą na ulicę dopiero w 2010 r.

Póki co, Opel nie przekazał żadnych informacji na temat gamy dostępnych silników. Na więcej szczegółów trzeba będzie zapewne poczekać do jesieni.

Bartosz Sińczuk

Elektryczna P.U.M.A. - ZOBACZ TUTAJ

Płonący Polaris - WIDEO

Samochody: Opel Astra - ogłoszenia

 

Więcej o: