Passat CC dla indywidualisty

W niemieckich salonach Volkswagena dostępna jest już specjalna, jeszcze bardziej ekskluzywna edycja Passata CC.

Passat CC jest czwartym modelem, który otrzyma metkę Individual. Wcześniej, producent zaprezentował już limitiowane edycje Eosa, Passata oraz Touarega. Z zewnątrz topowa wersja czterodrzwiowego coupe Volkswagena wyróżnia się dzięki perłowemu lakierowi w kolorze Moonlight Blue oraz unikalnym 18-calowym felgom aluminiowym.

Wewnątrz oko przykuwają fotele pokryte dwukolorową, skórzaną tapicerką. Środkowa część obszyta miękką, perforowaną skórą w kolorze Nougat, kontrastuje z czarnymi zewnętrznymi partiami i zagłówkiem pokrytymi czarną skórą nappa. Taka sama znajduje się również na kierownicy oraz dźwigni zmiany biegów. Dwukolorowy schemat kolorystyczny powtórzony został w tapicerce drzwi.

Do seryjnego wyposażenia należy oświetlenie w drzwiach i wokół nóg oraz pakiet chromowanych wstawek, które znajdują się między innymi przy przełącznikach elektrycznych szyb i przyciskach służących do regulacji lusterek. Wybrane detale w drzwiach i na desce rozdzielczej pokryte są natomiast czarnym lakierem w kolorze Piano Black.

Wersja Individual dostępna będzie ze wszystkimi silnikami znanymi ze "podstawowego" Passata CC. Ceny limitowanej edycji zaczynają się od 34 800 euro.

bs, Źródło: carscoop, Volkswagen

LoneStar - samotny jeździec

Samochody: Volkswagen Passat CC - ogłoszenia

 

 

Więcej o: