Audi A5/S5 Cabrio - więcej pokazać już się nie da

Przed ich oficjalną premierą w Genewie, producent dosłownie "zalewa" nas nowymi zdjęciami A5 i S5 w wersji cabrio. Daje nam tym samym kolejny powód, by zdecydować się na przeprowadzkę do nieco cieplejszych krajów.
Audi A5/S5 Cabrio W Genewie nastąpi oficjalna premiera modeli A5 i S5 Audi W Genewie nastąpi oficjalna premiera modeli A5 i S5 Audi. Producent podaje, że najmocniejszym dostępnym w nich silnikiem będzie V6 o mocy 333 KM. Przed ich oficjalną premierą w Genewie, producent dosłownie "zalewa" nas nowymi zdjęciami A5 i S5 w wersji cabrio. Daje nam tym samym kolejny powód, by zdecydować się na przeprowadzkę do nieco cieplejszych krajów. Jak wynika z informacji prasowej przekazanej przez Audi, w temacie dostępnych silników nic się nie zmieniło względem wcześniejszych zapowiedzi. Najsłabszą będzie turbodoładowana jednostka o pojemności 1,8 litra z wtryskiem bezpośrednim, produkująca moc 160 KM. Najmocniejszym silnikiem natomiast będzie, pracujące oczywiście pod maską "otwartego" modelu S5, mechanicznie doładowane V6 o mocy 333 KM i 440 Nm momentu obrotowego.
@gość: Dziękujemy za komentarz. Tak, jak napisałeś - 1,8 TFSI w obecnym A5 ma moc 170KM. Jednak dane nowych A5/S5 czerpaliśmy z informacji prasowej Audi: najsłabszym silnikiem będzie 160-konne 1,8 TFSI. Pozdrawiamy.

Jak wynika z informacji prasowej przekazanej przez Audi, w temacie dostępnych silników nic się nie zmieniło względem wcześniejszych zapowiedzi (pisaliśmy o nich tu). Dla przypomnienia - najsłabszą będzie turbodoładowana jednostka o pojemności 1,8 litra z wtryskiem bezpośrednim, produkująca moc 160KM. Najmocniejszym silnikiem natomiast będzie, pracujące oczywiście podmaską "otwartego" modelu S5, mechanicznie doładowane V6 o mocy 333KM i 440Nm momentu obrotowego.

Zapraszamy do galerii.
Poniżej umieściliśmy również krótki film promocyjny, przedstawiający Audi A5 Cabrio w "akcji".

Audi A5 Cabrio

bs, Źródło: Audi

 

Samochody: Audi - ogłoszenia

Więcej o: