BMW Z4 od DStyle

Niedawno firma BMW przedstawiła najnowszą edycję modelu Z4. W tym samym momencie, niemiecka firma tuningowa DStyle postanowiła zaprezentować pakiet stylizacyjny dla obecnej generacji.

Za powstanie projektu odpowiada Dominik Schwager - zawodowy kierowca wyścigowy, który w sportach motorowych aktywnie działa od ponad dwudziestu lat. Trzeba przyznać, że w DStyle podeszli do tematu kompleksowo. Pakiet składa się z dziesięciu elementów, od progów aż po dach. Właściwie ciężko znaleźć część nadwozia, która nie uległa żadnym modyfikacjom.

Jest nowy przedni zderzak oraz pokrywa silnika. Przeprojektowano tylny zderzak, progi oraz dach. Zmieniono kształt obudowy lusterek, poszerzono błotniki, a "dzieło" zwieńczono 19-calowymi felgami z BMW M6.

W efekcie powstał samochód, którym (jak to zgrabnie ujął Jacek Balkan w Motodzienniku) "mogła by jeździć dziewczyna Batmana". Wrażenie to niewątpliwie potęguje czarny matowy lakier, którym pokryto nadwozie. Nie wiadomo tylko, jak wybrance Batmana spodobałyby się kolorystyczne detale, które umieszczono na drzwiach, masce i przednim zderzaku.

Dostępne będą dwa warianty tego pakietu - Z4CS dla wersji coupe oraz Z4RS dla roadstera. Na życzenie klienta, elementy mogą być wykonane z włókna węglowego.

Na koniec należy dodać, że BMW Z4 według DStyle nie będzie częstym widokiem na naszych ulicach. A to dlatego, że firma wyprodukuje jedynie 100 sztuk tego konkretnego pakietu. Jak wielka jest to strata, oceńcie sami.

bs, Źródło: carscoop

 

Samochody: BMW Z4 - ogłoszenia

Więcej o: