300-konny Saab Cabrio

Fani Saaba mają powody do zadowolenia. Hirsch Performance przygotował limitowaną wersję modelu 9-3 Cabrio Aero.
300-konny Saab Cabrio Samochód ma 300 koni i wygląda bojowo. Fani Saaba mają powody do zadowolenia. Hirsch Performance przygotował limitowaną wersję modelu 9-3 Cabrio Aero. Fani Saaba mają powody do zadowolenia. Hirsch Performance przygotował limitowaną wersję modelu 9-3 Cabrio Aero. Hirsch Performance, jako wyłączny partner Saab Automobile AB, zajmuje się sportowymi modyfikacjami modeli Saaba. Wzmacnia to, co najlepsze w szwedzkiej marce, nie kolidując z kluczowymi, oryginalnymi cechami samochodów. Nie jest tajemnicą, że samochód ma 300 koni i wygląda bojowo. Topowy silnik stosowany w tym modelu, czyli V6 2.8, poddano modyfikacjom w celu podniesienia mocy. Na pewno można by wyciągnąć znacznie więcej, ale w samochodzie przednionapędowym nie ma to większego sensu. Aby zapanować nad tą bestią, pod matowymi czarnymi felgami zamontowano tarcze hamulcowe o średnicy 345 mm. Nie wiemy, czy podróżowanie kabrioletem z płóciennym dachem z prędkością 260 km/h jest przyjemne, ale osiągnięcie pierwszej setki już po 6,4 sekundy wciska w fotel. Saab 9-3 Cabrio Hirsch Edition wyposażony jest w pełen zestaw akcesoriów, jak specjalny układ wydechowy, wspomniane obręcze, czy twardsze, obniżone zawieszenie.

Hirsch Performance jako wyłączny partner Saab Automobile AB zajmuje się sportowymi modyfikacjami modeli Saaba. Wzmacnia to, co najlepsze w szwedzkiej marce, nie kolidując z kluczowymi, oryginalnymi cechami samochodów.

Nie jest tajemnicą, ża samochód ma 300 koni i wygląda bojowo. Topowy silnik stosowany w tym modelu, czyli V6 2.8 poddano modyfikacjom w celu podniesienia mocy. Na pewno można by wyciągnąć znacznie więcej, ale w samochodzie przednionapędowym nie ma to większego sensu.

Aby zapanować nad tą bestią, pod matowymi czarnymi felgami zamontowano tarcze hamulcowe o średnicy 345 mm. Nie wiem czy podróżowanie kabrioletem z płóciennym dachem z prędkością 260 km/h jest przyjemne, ale osiągnięcie pierwszej setki już po 6,4 sekundy wciska w fotel.

Saab 9-3 Cabrio Hirsch Edition wyposażony jest w pełen zestaw akcesoriów, jak specjalny układ wydechowy, wspomniane obręcze, czy twardsze, obniżone zawieszenie.

 

mjl, źródło: Carscoop

Znajdź Saaba dla siebie - oferty Autotrader.pl