Volvo.tv

Nie wiecie co zrobić z wolnym wieczorem? Volvo wpadło na pomysł, jak miłośnikom samochodów sportowo-użytkowych zagospodarować bezużytecznie spędzany czas.

Receptą na nudę ma być telewizja internetowa, poświęcona jednemu modelowi, Volvo XC60. Na stronie www.volvoxc60.tv znajduje się wiele filmów poświęconych mniejszemu SUV-owi Volvo. Daje ona możliwość dokładniejszego zapoznania się z autem jeszcze przed jego oficjalną prezentacją.

Internetowy kanał telewizyjny, będący źródłem aktualnych informacji na temat modelu, jest ważnym medium wspierającym komunikację z grupą docelową modelu. Takie rozwiązanie pozwoli zaistnieć w świadomości odbiorców zainteresowanych nowym Volvo XC60. W swoich działaniach, staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, odpowiadamy na ich potrzeby zgodnie z nowoczesnymi trendami. Stąd pomysł na nowoczesne rozwiązanie w postaci telewizji dostępnej w internecie - mówi Mariusz Nycz, Communication Manager Volvo Auto Polska

Internetowa telewizja stworzona dla Volvo XC60, to cztery programy: Stylowe piękno, Optymalne wnętrze, Wyjątkowe bezpieczeństwo, Doskonała funkcjonalność. W każdym z nich znajdują się filmy w całości poświęcone nowemu modelowi, jego stylistyce, bezpieczeństwu i zastosowanym rozwiązaniom.

Volvo XC60 trafi do salonów sprzedaży w trzecim kwartale tego roku.

 

mjl, Volvo

 

 

Więcej o:
Komentarze (8)
Volvo.tv
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  jesli chodzi o ich nowe modele to tylko i wyłącznie xc60 mnie interesuje i czekam na oficjalna premiere w polsce zeby sie z nim zapoznac no i moze jakas jazda probna :)

 • Gość: Gość

  0

  a moze panowie spojżą i zapoznają sie jeszcze z s60 to moze być fajny model i cena wcale nie jest taka duża jak na takie cacuszko

 • Gość: Gość

  0

  byłem widziałem i polecać będę te markę, auto xc60 i nić nie jest w stanie wpłynąć na moje zdanie
  yo

 • Gość: Gość

  0

  jeśli chodzi o taką telewizje to świetny pomysł widać ze idą z czasem i czują siłe internetu a sutko może być naprawdę gwiazdą

 • Gość: Gość

  0

  Zgadzam się z hubertem.VOLVO to auto z klasą ,a BMW to wszyscy wiedzą.

 • Gość: Gość

  0

  nie porównuj bmw do volvo bo to nie na miejscu zupełnie volvo i bmw mają tak inną grupę ludzi kupujących ze to szok bmw wiadomo kto porusza sie takimi autami a volvo to już ludzi z rodzinami dobrze zarabiający no i volvo to auto z klasą ma coś w sobie.
  A TV fajna sprawa i super miejsce do reklamy wybrali

 • Gość: Gość

  0

  nie porównuj bmw do volvo bo to nie na miejscu zupełnie volvo i bmw mają tak inną grupę ludzi kupujących ze to szok bmw wiadomo kto porusza sie takimi autami a volvo to już ludzi z rodzinami dobrze zarabiający no i volvo to auto z klasą ma cośw sobie.
  A TV fajna sprawa i super miejsce do reklamy wybrali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX