Fiat Fiorino

Debiutuje nowy Fiorino, niewielki samochód dostawczy stworzony dla tych, którzy poszukują auta o niskich kosztach eksploatacji, kompaktowego, zwinnego i łatwego w parkowaniu.
Nowy Fiorino jest praktyczny, oszczędny i stanowi innowacyjną ofertę wśród samochodów dostawczych. Stworzony, by satysfakcjonować tych, którzy z racji wykonywanego zawodu spędzają wiele godzin za kierownicą.

Fiat jest największym sprzedawcą samochodów dostawczych w Polsce, a Fiorino stanowi uzupełnienie gamy, wpisując się w lukę między modelem Doblo a minivanami.

Na pokładzie nowego Fiorino podróżuje się i pracuje w maksymalnym komforcie, a jednocześnie jego wymiary zewnętrzne są kompaktowe: długość 3,86 m, wysokość 1,72 m, średnica skrętu wynosi jedyne 9,95 m.

Przedział ładunkowy jest funkcjonalny i ma pojemność 2,5 m3. Długość przedziału ładunkowego ma ponad 1,5 m, a wysokość progu załadunkowego - 52,7 cm. Ładowność wynosi 610 kg. We wnętrzu auto zmieści europaletę.

Więcej o:
Komentarze (6)
Fiat Fiorino
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  Właśnie kupiłam Fiata Fiorino . Jestem zachwycona . Cudo

 • Gość: Gość

  0

  Chodziło mi raczej o Dealerów. Nie znają wymiarów. Warunków gwarancji, nie mają katalogów. Na przykład nikt nie potrafi mi powiedzieć czy po złożeniu lub wymontowaniu tylnych siedzeń zmieści się europaleta w wersji osobowej.

 • Gość: Gość

  0

  ASO nie mają pojęcia o parametrach technicznych tego Auta

 • Gość: Gość

  0

  FAJNE AUTKO WART SWOJEJ CENY

 • Gość: Gość

  0

  fajne auto wart swojej ceny

 • Gość: Gość

  0

  ten fiat to rewelacja... naprawde fajne zgrabne auto !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX