Szymon Brodziak z prestiżową nagrodą za sesję dla Moto.pl!

Możemy się dzisiaj trochę pochwalić. Szymon Brodziak dostał prestiżową nagrodę w konkursie Prix de la Photohgraphie Paris 2016. Za obiektywem wziętego fotografa stanęła piękna Ludwika i majestatyczny Rolls-Royce

Szymon Brodziak tegoroczne Prix de la Photographie może uznać za szczególnie udane. My oczywiście chwalimy się wyróżnieniem, jakie Szymon dostał w kategorii Reklama/Motoryzacja za naszą sesję z Ludwiką i Rolls-Royce'm Wraith, ale polski fotograf wyjedzie z Paryża z całym workiem nagród. Oprócz sesji dla moto.pl wyróżniono jeszcze 6 innych. Co ważniejsze, Szymon Brodziak zgarnął tytuł Najlepszego Fotografa Reklamowego Roku za sesję "Wolna jak ptak, kobieca jak Bizuu". Do tego dodajmy jeszcze Złoty, Srebrny i dwa Brązowe Medale. Gratulujemy!

Px3 to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych w Europie, którego jury składa się z międzynarodowych autorytetów w branży fotograficznej z Paryża, Londynu i Nowego Jorku. W jubileuszowej 10. edycji konkursu, jury Px3 wyłoniło zwycięzców spośród tysięcy zgłoszeń z ponad 85 krajów. Fotografie nagrodzone w konkursie zostaną wystawione w galerii Espace Beaurepaire w Paryżu, 12 lipca 2016 oraz opublikowane w Rocznym Albumie Px3.

Ludwika Ciechecka i Rolls-Royce Wraith | Dealerem samochodów marki Rolls-Royce w Polsce jest salon Rolls-Royce Motor Cars Warszawa mieszczący się przy ul. Ostrobramskiej 73 w Warszawie.

NASZA SESJA

Takiej sesji jeszcze nie było. W sieci znajdziecie odważne zdjęcia Rolls-Royce'ów z dziewczynami, ale żadne z nich nie pochodzą z sesji oficjalnie zatwierdzonej przez Rolls-Royce'a. Ta jest wyjątkiem.

Wybraliśmy Szymona Brodziaka, uznanego za jednego z najlepszych twórców czarno-białej fotografii. On z kolei wybrał Ludwikę, a Rolls-Royce dobrał dla nich Wraith'a - jedno z najbardziej imponujących aut w nadwoziu coupe. Ludwika Cichecka to brunetka o brązowych oczach, której ciała nie powstydziłaby się sama "Spirit of Exstasy", stojąca na czele każdego Rolls-Royce'a. Jak prezentuje się w obiektywie Szymona Brodziaka, wybranego przez FashionTV podczas Festiwalu Filmowego w Cannes najlepszym na świecie fotografem w kategorii czarno-białych zdjęć? Zobaczcie sami...

Fotograf: Szymon Brodziak
Modelka: Ludwika Cichecka
Make-up: Sławka Sadowska
Fryzury: Krzysztof Nawrot
Stylizacja: Marcin Kulak
Fashion: Paula Fiuk, Anna Krzepkowska, Klaudia Wcisło, Anna Pietowicz, Manoki, Zozo Design

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

Ludwika Ciechecka i Rolls-Royce Wraith | Dealerem samochodów marki Rolls-Royce w Polsce jest salon Rolls-Royce Motor Cars Warszawa mieszczący się przy ul. Ostrobramskiej 73 w Warszawie.