Największa gwiazda odchodzi z "Top Gear"

Stało się. Po ogromnej fali krytyki, pikującej oglądalności i kłótniach ze współprowadzącymi Chris Evans podjął męską decyzję. Największa gwiazda nowego "Top Geara" postanowiła odejść z programu zaledwie po jednym sezonie
Jeremy Clarkson i pudełko Wideo | Jeremy Clarkson składa pudełko | Show lepsze niż nowy "Top Gear"?

Najważniejsza informacja - Chris Evans odchodzi z nowego "Top Geara". Nie są to już plotki ani spekulacje, a potwierdzenie usłyszeliśmy od samego głównoprowadzącego. Chris Evans zdecydował się na taki ruch po wyemitowaniu na antenie BBC zaledwie kilku odcinków. Po zakończeniu tego sezonu "Top Gear" czekają kolejne rewolucyjne zmiany.

Już od pierwszego odcinka Chris Evans zmagał się z poważnymi problemami. Nowy "Top Gear" zbierał bardzo krytyczne recenzje. Widzowie zarzucali Evansowi, że zamiast zaproponować nową formułę programu, nieudolnie kopiuje pomysły Clarksona, Hammonda i Maya. Oglądalność spadała z odcinka na odcinek, a jakby tego było mało, nową ekipą wstrząsały kolejne konflikty. Brytyjskie gazety donosiły, że atmosfera na planie jest "mroźna". Co więcej, Matt Le Blanc postawił nawet BBC ultimatum, że odejdzie z "Top Geara" jeżeli Chris Evans dalej będzie w ekipie. Evans podjął męską decyzję i postanowił odejść z programu. Jak podkreśla, to najlepsza decyzja i dla niego, i dla show.

Co dalej z "Top Gearem"? Tego jeszcze nie wiemy - BBC na razie nie ujawnia swoich planów.

Odejście Chrisa Evansa bardzo ucieszyło widzów nowego "Top Geara". Ci - w znacznej większości - stanęli murem za Mattem Le Blanc (sprawa ultimatum). Dominują komentarze, że BBC powinno znacznie okroić ekipę. Wydaje się, że Matt Le Blanc, Stig, Chris Harris oraz Rory Reid poradziliby sobie znacznie lepiej. Do Matta mało kto miał pretensje nawet po pierwszych bardzo słabych odcinkach, a testy Rory'ego Reida i Chrisa Harrisa były najmocniejszymi punktami nowego "Top Geara".

"Top Gear" pod ich przewodnictwem byłby mniej efekciarski, ale bardziej koncentrowałby się na prawdziwych i profesjonalnych testach samochodów. "TG" w takiej formule byłby świetnym uzupełnieniem nowego programu Clarksona, Hammonda i Maya, którzy znowu szykują szalone i widowiskowe show.

ZOBACZ TAKŻE:

"Grand Tour" | Clarkson, Hammond i May zdradzają pierwsze szczegóły swojego nowego programu

Clarkson, Hammond i May w Amazonie

INNE LINKI

Gwiazda "Top Gear" zarabia za dużo

Noga z gazu. W tych miejscach działa Odcinkowy Pomiar Prędkości

Nie daj się oszukać w komisie! Wszystkie triki sprzedawców

Poznaliśmy nazwę dużego SUV-a Skody

Zdjęcie Top Trumps Top Gear gry karciane Zdjęcie Top Gear Koszulka męska STIG Zdjęcie TOP GEAR Koszulka Seriously uncool
Top Trumps Top Gear gry kar... Top Gear Koszulka męska STIG TOP GEAR Koszulka Seriously...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info
Więcej o:
Komentarze (32)
Największa gwiazda odchodzi z "Top Gear"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • remo29

  Oceniono 56 razy 44

  Myśleli, że da się tak po prostu podmienić kilku gości i się uda. A ch...a się uda - tak samo jak kurskaTV udaje, że emituje Sondę.

 • proz

  Oceniono 32 razy 30

  Gwiazda? Chyba największy pajac. Pasqda.

 • antirussia81

  Oceniono 29 razy 27

  Odejście Evansa (zabierz ze sobą Eddiego Jordana!) to nie żadna porażka - to póki co największy sukces nowego "TG".

 • Gość: jacek

  Oceniono 31 razy 25

  Nie ma ludzi niezastąpionych - to zasada, którą mogą się śmiało posługiwać właściciele firm sprzątających biura, ale jeśli produkujesz najchętniej oglądany na całym świecie telewizyjny show, to musisz być kretynem, żeby ją zastosować. BBC zeszła na psy.

 • oszrany

  Oceniono 16 razy 14

  To byla porazka, przestalem ogladac po kilku minutach.

 • Gość: htrcr

  Oceniono 19 razy 13

  To nie żadna gwiazda. To irytujący rudzielec w niedobranych do twarzy okularach.

 • Gość: narciaż

  Oceniono 13 razy 13

  Stig ogłosił na twiterze że też odejdzie.

 • predator-x

  Oceniono 13 razy 11

  Ufff bo już myślałem że tylko jak uważam że nowy TG to dno. Evans jest tragiczny, a jego pomysły a raczej ich brak jeszcze gorsze. Przecierałem oczy ze zdumienia jakim cudem to może być tak słabe. Przykład - w oryginale TG były 2 czy 3 odcinki o wyprawie do Afryki, starymi zdezelowanymi samochodami (BMW, Volvo, Subaru), które się psuły i trzeba buło je wyciągać z błota. Natomiast rudzielec skopiował ten pomysł, z tym że wybrali się tam najnowszymi modelami luksusowych samochodów terenowych, podróż bez celu, wyglądało to jakby pokazywali turystów na wycieczce. Dno i metr mułu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX