"Wyborcza" z kuponami na zakup nawigacji Navitel z mapami Europy w promocyjnej cenie

Już w piątek, 8 lipca w ?Gazecie Wyborczej? ukaże się specjalna karta do zbierania kuponów i pierwszy z 7 kuponów, których komplet upoważni do zakupu nawigacji w Carrefour w promocyjnej cenie. Kupony będą dostępne w kolejnych 7 wydaniach dziennika, a urządzenie będzie można kupić już od 15 lipca
Mapy HERE Mapy HERE | Audi, BMW i Mercedes kupują nawigację od Nokii

Nawigacja dostępna w promocji to model NAVITEL C200 EU. Charakteryzuje się przede wszystkim czytelnym, dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 5-cali, który można obsługiwać także rysikiem. W pamięci urządzenia zapisano mapy 45 krajów Europy, w tym oczywiście Polski. Producent zapewnia dożywotnią aktualizację map wszystkich tych państw w trybie 4 dużych upgrade'ów rocznie.

Oprogramowanie NAVITEL to również zawsze aktualna baza punktów POI, stacjonarnych fotoradarów i pomiarowych odcinków prędkości, a także widok budynków 3D i wiele innych udogodnień, jak choćby asystent pasa ruchu. W zestawie z nawigacją klienci otrzymają praktyczne i eleganckie etui.

Zebranie 7 kuponów z „Gazety Wyborczej” upoważnia do kupienia nawigacji w specjalnej cenie 199,99 zł.

8 lipca w "Wyborczej" będzie można znaleźć specjalną kartę do zbierania kuponów. Najpóźniej do 13 lipca br. należy zarezerwować urządzenie w jednym z ponad 200 sklepów Carrefour i Carrefour Market za pomocą formularza rezerwacji dostępnego na stronie akcji, SMS-em lub telefonicznie.

Sprzedaż urządzeń rozpocznie się 15 lipca - aby dokonać zakupu, trzeba będzie udać się do wybranego sklepu, okazać kartę z kompletem kuponów oraz numer rezerwacji.Brakujące kupony, będzie można zastąpić kuponem Joker, który ukaże się w wybranych wydaniach „Gazety Wyborczej”.

Akcja organizowana jest przez "Gazetę Wyborczą" , Carrefour i Navitel.

Więcej informacji na wyborcza.pl/kupony

ZOBACZ TAKŻE:

Apple zatrudnia specjalistę od nawigacji

Logo Apple

Więcej o:
Komentarze (11)
"Wyborcza" z kuponami na zakup nawigacji Navitel z mapami Europy w promocyjnej cenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jaś

  Oceniono 5 razy 3

  chyba musimy się zebrać i zbuntować bo jeżeli miała być taka a jest inna to jest zmiana tego co zapowiadali a tak nie powinno być ja czuję się oszukany

 • Gość: Navitel

  Oceniono 1 raz 1

  Szanowni Państwo, pragnę wyjaśnić iż model F300 jest nowym modelem wprowadzonym wiosna tego roku. Opinia na forum iż jest to upłynnianie niechodliwego zapasu jest nieprawdziwa.
  Zainteresowanie promocją przekroczyło nasze oczekiwania i stąd decyzja o dodaniu drugiego modelu różniącego się technicznie jedynie nieco inna obudową.
  Dane techniczne urządzenia C200 i F300 są identyczne, te same mapy i tak samo bezpłatna dożywotnia aktualizacja.
  Reklamowe etui jest niestety tylko w C200, o czym zawsze informujemy.

 • Gość: grzech

  Oceniono 1 raz 1

  coś mi tu śmierdzi.
  Chciałem zaglądnąć do instrukcji. I klops - strona chwilowo niedostępna. Odsyłają do jakiejś strony YT. A. tam doradca doradza. co kupić. Mam zarezerwowane ale nie wiem czy kupię. Kot w worku?

 • Gość: marylka

  Oceniono 3 razy 1

  Niemal od początku jest dostępna tylko pula rezerwowa. Wygląda to na upłynnianie niechodliwego modelu F300, a C200 EU to tylko wabik.

 • Gość: dno

  Oceniono 1 raz 1

  do czego dojdziemy ?

 • Gość: ASD

  Oceniono 1 raz 1

  Mapa ze szlakami migracji w zestawie?

 • Gość: P.D.

  0

  Zdecydowałem się na odbiór F300. I co?? Chyba kasa poszła w błoto - po wpisaniu adresu docelowego dojechałem z paroma błędami w nawigowaniu. Chciałem wpisać kolejny adres - i tu dramat : wpisanie kraju przyjął z automatu (Polska), natomiast przy próbie wpisania miejscowości na klawiaturze dostępne są tylko CYFRY !!! Jedyna opcja to zresetowanie urządzenia do nastaw fabrycznych i dopiero wtedy mogłem wpisać kolejny adres docelowy (nadmieniam, że reset powoduje utratę wszelkich ustawień Użytkownika - wybrany lektor, ostrzeżenia przy wybranych prędkościach, poprzednie miejscowości ((nawet tą jedną) i.t.d. Czy to mój pech, czy to ogólna TRAGEDIA ??

 • Gość: janusz

  Oceniono 2 razy 0

  Jak zwykle oszustwo, marylka ma rację, upłynniają złom. Rejestrowałem się pierwszego dnia o ósmej rano i jestem na liście rezerwowej. O modelu f300 wiedzą, że jest bez etui, a nie wiedzą czy aktualizacja jest dożywotnia !

 • Gość: @myy

  Oceniono 2 razy 0

  @myy
  Europa sklada sie z 45 krajow ? Skad wyscie to wzieli.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX