Szybcy i Wściekli 8 | Helen Mirren dołącza do ekipy

Oskarowa aktorka dołącza do ekipy ósmej części sagi "Szybcy i Wściekli". Co ciekawe, utytułowana aktorka zasugerowała publicznie dwa lata temu, że chętnie zagrałaby w filmie
Chevrolet Camaro Bumblebee Transformers | Znamy nowy wygląd Bumblebee

Kilka tygodni temu do ekipy "Szybkich i Wściekłych 8" dołączyła Charlize Theron, a teraz przyszedł czas na Helen Mirren. Zdobywczyni Oskara pojawi się na planie obok takich postaci jak Dwayne "The Rock" Johnson, Vin Diesel czy Jason Statham. Jej powód do wystąpienia w tej produkcji był prosty - po prostu chce jeździć.

W jednym z wywiadów dla zagranicznego magazynu Helen Mirren wspomniała, że bardzo lubi sceny kręcone za kółkiem. W nagrodzonym Oskarem filmie "królowa", gdzie grała Elżbietę II, znajdziemy sceny gdzie przemieszcza się Land Roverem po szkockich drogach. Aktorka przyznała też, że nie boi się scen kaskaderskich i jeżeli jest taka możliwość to gra w nich sama.

Wiadomość o dołączeniu Mirren do ekipy "Szybkich i Wściekłych 8" podano za pośrednictwem Twittera. Nie znamy jeszcze dokładnej roli aktorki, ale źródła donoszą, że wcieli się w postać byłej agentki CIA, Magdaleny.

ZOBACZ TAKŻE:

Motoryzacja na ekranie | Bullitt, Kowalski i inne legendy

Znikający punkt (1971)

INNE LINKI

Porsche winne śmierci Paula Walkera? Jest wyrok sądu

Kolekcja aut Paula Walkera na sprzedaż

Sung Kang i Datsun 240Z | Marzenie, do którego natchnął go Paul Walker

Zdjęcie SUNKER ELITE ONE Zdjęcie Yosan PRO 120 Zdjęcie PRESIDENT Thomas
SUNKER ELITE ONE Yosan PRO 120 PRESIDENT Thomas
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info