Tuning | Hamann Evoque | Napuchnięty mały Range

Hamann postanowił uaktualnić swoją ofertę i wziął na warsztat nowego Range Rovera Evoque
LandWind X7 LandWind X7 | Range Rover Evoque po chińsku

Hamann specjalizuje się przede wszystkim w tuningu rodzimych, niemieckich marek, zwłaszcza BMW. Jednak Niemcy biorą się czasem też za samochody z innych zakątków świata. Jedną z ulubionych nieniemieckich marek tunera jest Range Rover. Przepis Hamanna na nowego Evoque'a jest prosty - ma być nisko (auto obniżono o 30 mm) i szeroko. A wszystko przyprawione oczywiście włóknem węglowym. Spójrzcie tylko na nowe napompowane zderzaki i naprawdę olbrzymie nadkola. Specjalnie dla Evoque'a przyszykowano 22-calowe białe felgi.

Pakiet przeróbek dostępny jest dla wszystkich wersji silnikowych. Hamann nie podał jeszcze cen i dokładnych danych technicznych, ale wiemy, że moc podstawowego turbodiesla (150 KM) podkręcono do 181 KM. Z kolei benzynowa wersja Si4 to zastrzyk mocy z 240 do 260 KM.

Tuner przyszykował też kilka mniejszych elementów, które można kupować osobno: specjalne dywaniki, pedały z czarnego aluminium czy specjalne LED-owe oświetlenie w drzwiach, które rzuca na ulicę wielkie logo Hamanna.

ZOBACZ TAKŻE:

Range Rover Evoque | Test | SUV aspirujący

Range Rover Evoque

INNE LINKI

Range Rover Sport Davida Beckhama trafia pod młotek

Mercedes GLC Cabriolet | Nowa motoryzacyjna nisza?

Cadillac CT6 | Szach mat, niemiecka klaso premium

Zdjęcie Garmin Nuvi 2589LM Europa Zdjęcie Jazda za kierownicą Chevroleta Corvette - Tor kartingowy Poznań Zdjęcie Jazda za kierownicą Dodge Viper GTS - Tor Toruń
Garmin Nuvi 2589LM Europa Jazda za kierownicą Chevrol... Jazda za kierownicą Dodge V...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info