Mercedes Benz Style pokazuje możliwości

Mercedes potrafi spełnić oczekiwania klientów z zasobnym portfelem, którym marzy się nie tylko luksusowy samochód, ale także coś więcej. Dywizja Style pracuje na co dzień nad projektami, które poruszają się na wodzie i w powietrzu
Prototyp pickupa Mercedesa Prototypy | Pickup Mercedesa już na drogach

Producent ze Stuttgartu wyprodukował klip w stylu przygód z Jamesem Bondem, na którym możemy zobaczyć najnowsze projekty marki w pięknych, śródziemnomorskich okolicznościach przyrody. Specjalna dywizja Mercedes Benz Style zajmuje się luksusowym wykańczaniem wnętrz nie tylko w pojazdach poruszających się po drogach. Tym razem możemy zobaczyć Mercedesa Klasy S Cabriolet oraz dwa najnowsze projekty: jacht Arrow460-Granturismo oraz helikopter Airbus H145.

Wbrew pozorom te dwa ostatnie mają wiele wspólnego z marką spod znaku gwiazdy. Specjaliści z Mercedesa majstrowali przy wnętrzu helikoptera, który został wykończony materiałami, które spotkamy w najdroższych modelach tej marki.

Jacht Arrow460-Granturismo to luksusowa maszyna zaprojektowana przez Mercedes-Benz Style o długości 14 metrów. Na swoim pokładzie pomieści 10 osób, które będą mogły podróżować po wodzie w bardzo luksusowych warunkach. Na pokładzie łódki można poczuć się jak w Mercedesie Klasy S, który również pojawił się w tej produkcji. Nie brakuje tam egzotycznego drewna eukaliptusowego czy foteli obszytych Alcantarą. Łódka jest zasilana dwoma silnikami Diesla Yanmar 6LY3-ETP, które produkują po 480 KM. Dzięki temu Arrow460-Granturismo może rozpędzić się nawet do 40 węzłów.

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes GLC Cabriolet | Nowa motoryzacyjna nisza?

Render Mercedesa GLC Cabriolet

INNE LINKI

Mercedes przegonił Audi

Już wiemy, kto będzie prowadził Top Gear | Siedmiu wspaniałych

Skoda Atero Coupe | Rapid na sportowo

Mercedes klasy E | Pierwsza jazda | Technologiczny zawrót głowy

Zdjęcie Jazda za kierownicą Chevrolet Corvette - Tor Poznań Zdjęcie Jazda za kierownicą Ferrari F430 - Tor Poznań Zdjęcie Jazda za kierownicą Ford Mustang 14' - Tor Poznań
Jazda za kierownicą Chevrol... Jazda za kierownicą Ferrari... Jazda za kierownicą Ford Mu...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info
Kto Twoim zdaniem jest królem niemieckiej Wielkiej Trójki?
Więcej o: