Wideo | Jon Olsson znów szaleje

Szwedzki gwiazdor sportów zimowych postanowił dokonać kolejnego, karkołomnego wyczynu. Tym razem zabrał swoje Lamborghini na stok narciarski i postanowił tam poupalać
Audi RS6 Jona Olssona Smutny koniec spektakularnego Audi RS6 Jona Olssona

Jon Olsson postanowił przetransportować swoje przerobione Lamborghini z Monako aż do zachodniej części Norwegii, w okolice koła podbiegunowego, gdzie w wysokich partiach gór zalega śnieg.

Przez kilka dni próbował wdrapać się tylnonapędowym Lamborghini Murcielago na stok. Udało mu się dopiero, gdy polepszyła się jakość śniegu. Dodatkowo musiał wyposażyć samochód w ogumienie z 16-mm kolcami.

Po wdrapaniu się na lodowiec postanowił sprawdzić, jaki jest limit przyczepności na zestawie składającym się z supersamochodu z silnikiem V12, którego moc jest przekazywana na tylną oś. Na pewno nie było to łatwe zadanie, ale z pewnością było sporo zabawy, której mu szczerze zazdrościmy!

ZOBACZ TAKŻE:

Lamborghini Urus | Włosi szykują "najszybszego" SUV-a na rynku

Lamborghini Urus

INNE LINKI

Lamborghini Huracan stał się groźniejszy

Lamborghini Centenario | Tak powinien wyglądać supersamochód!

Citroen C6 | Triumfalny powrót?

Omijaj je szerokim łukiem | Najgorsze silniki Diesla

Zdjęcie RRS EQUIPMENT Zestaw rajdowy RRS RACER FIA ZESTAW RRS RACER Zdjęcie Sparco Golf PRO TECH RW-7 black (homologacja FIA) 0017617XC_NR Zdjęcie Sparco Rękawice rajdowe ARROW H-7 czarno/pomarańczowe (homologacja FIA) 001352A...NRAF
RRS EQUIPMENT Zestaw rajdow... Sparco Golf PRO TECH RW-7 b... Sparco Rękawice rajdowe ARR...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info
Więcej o: