Wielki Stig nawiedza Londyn

Już za kilka dni Top Gear powraca na antenę BBC wraz z nowym składem. Tymczasem ekipa postanowiła przypomnieć o swoim istnieniu stawiając wielkiego Stiga wykonanego z włókna szklanego
Alfa Romeo Giulia Długo czekaliśmy, ale jest! Alfa Romeo Giulia w Europie

Dokładnie 29 maja zostanie wyemitowany pierwszy epizod nowej serii Top Gear. Dlatego na kilka dni przed premierą w centrum Londynu pojawił się "Big Stig", czyli dziewięciometrowa rzeźba ukazująca tajemniczego kierowcę wyścigowego.

Stig wykonany z włókna szklanego powstał rok temu jako część kampanii "BBC Brit". Trzech rzeźbiarzy pracowało nad nim przez dwa miesiące, a następnie wielka statua podróżowała od tory testowego w brytyjskim Surrey aż po Warszawę.

Fani Top Gear z całego świata czekają z niecierpliwością na nowy program, w którym zamiast Clarksona, Hammonda i Maya zobaczymy całkowicie nową ekipę. Tym razem głównym prowadzącym będzie Chris Evans, a obok niego pojawią się takie nazwiska jak Chris Harris, Matt LeBlanc, Eddie Jordan, Sabine Schmitz czy Rory Reid. Była ekipa pracuje w tym czasie nad własnym formatem o nazwie Grand Tour, który zostanie wyemitowany jesienią na kanale Amazon Prime.

ZOBACZ TAKŻE:

The Grand Show | Clarkson, Hammond i May zdradzają tajemnice nowego programu

May, Clarkson, Hammond

INNE LINKI:

Omijaj je szerokim łukiem | Nieudane silniki

Wcale nie Skody. To te auta najczęściej kupują Polacy

Boisz się tanich diesli? Tych możesz być pewny

Downsizing dopadł Skodę Octavię

Zamierzasz oglądać nowego "Top Geara"?
Więcej o: