Audi A5 ujawnia kolejne detale

Już tylko tygodnie dzielą nas od premiery nowego Audi A5. Tymczasem producent z Ingolstadt wypuścił do sieci kilka zabawnych obrazków demaskujących pierwsze detale nowej generacji
Audi A8 2017 Audi A8 2017 | Zupełnie nowe pomysły

Oficjalna premiera Audi A5 odbędzie się 2 czerwca, a więc to najwyższy czas żeby zacząć prezentować pierwsze teasery. Audi postanowiło zaprezentować się w nietypowy dla siebie sposób, z dużą dozą dystansu. W sieci pojawiło się kilka animowanych obrazków w formacie GIF, które pokazują trzy ważne kwestie w nowym A5.

Po pierwsze w nowym modelu pojawi się system Audi Virtual Cockpit. Zamiast klasycznych, analogowych zegarów zagości tam w pełni elektroniczny zestaw, który już wcześniej zadebiutował w modelach TT, Q7 oraz R8, a ostatnio nawet w A4.

via GIPHY

Na drugim obrazku możemy zobaczyć kawałek linii nadwozia w nowym A5. Auto nadal zachowa klasyczną linie coupe, a wszystko wskazuje na to, że w nowej wersji zostaną uwydatnione przetłoczenia.

via GIPHY

Trzeci obrazek pokazuje silnik V6 TDI o pojemności trzech litrów. Wysokoprężny motor będzie oferowany w dwóch wersjach: 218 i 272 KM. Maksymalny moment obrotowy tej jednostki to 400 oraz 600 Nm, dostępne już przy 1500 obr./min.

via GIPHY

Nowa generacja Audi A5 pojawi się w salonach dopiero jesienią tego roku, a chwilę po tym zostanie zaprezentowana wersja S5 z silnikiem 3.0 V6 pod maską. Maksymalna moc tej jednostki to 354 KM (500 Nm). Dopełnieniem gamy będzie model RS5 z silnikiem V6 wspomaganym przez e-turbo. Maksymalna moc tej jednostki to 480 KM.

ZOBACZ TAKŻE:

Audi A1 Sportback 1.4 TFSI | Test | Mieszczuch idealny?

Audi A1 1.4 TFSI

INNE LINKI

Kupujemy używane Audi | Poradnik | Modele podwyższonego ryzyka

Audi rozpocznie sprzedaż SQ7 już w maju!

Prześwietlamy ceny | Audi

Prototypy | Audi RS5 kręci się wokół "ringu"

Zdjęcie COYOTE Mini Zdjęcie VORDON 45 Europa Zdjęcie VORDON 5'' Europa
COYOTE Mini VORDON 45 Europa VORDON 5'' Europa
Sprawdź ceny Porównaj ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info
Czy nowoczesne formy promocji - jak GIF-y albo Snapchat - pasują do branży samochodowej?