Fotel biurowy od Porsche

Porsche dba o to, żeby wszyscy maniacy tej marki mogli otoczyć się jak największą ilością gadżetów z logo producenta z Zuffenahausen. Tym razem w firmowym sklepie pojawił się sportowy fotel biurowy z modelu 911 GT3
Maria Szarapowa Porsche zawiesza współpracę z Szarapową

Office Chair RS. Tak nazywa się najnowszy model fotela biurowego od Porsche. W zasadzie jest to prawdziwy fotel dostępny w modelu 911 Carrera GTS oraz GT3. Z tą różnicą, że zamiast w samochodzie, będziemy mogli ustawić go w naszym biurze lub pokoju.

Tapicerka fotela jest skórzana, nie brakuje wstawek z Alcantary, a wszystko zostało przeszyte kontrastującą, czerwoną nicią. Na zagłówku umieszczono wyszywane logo Porsche. Oparcie fotela jest regulowane elektrycznie. Za zasilanie odpowiadają akumulatory umieszczone w obudowie. Jak podaje producent, fotel ma zapewnić komfortową pracę przez cały dzień.

Jedynym problemem może być cena. Porsche wyceniło ważący 35 kg Office Chair RS na 6750 dolarów. W sklepie niemieckiej marki dostępna jest także wersja standardowa, która kosztuje 5690 dolarów.

ZOBACZ TAKŻE:

Porsche 911 Carrera RS | Test | Nocny drapieżnik

Porsche 911 Carrera RS

INNE LINKI

Porsche 911 R | Wilk w owczej skórze

Ferrari GTC4 Lusso | Następca FF

Porsche Mission E | Kolejny raz Porsche "zniszczyło" system

Lamborghini Centenario | Tak powinien wyglądać supersamochód!

Zdjęcie FOTEL BIUROWY EDEN VIP Zdjęcie Fotel biurowy RALF Zdjęcie MC Fotel biurowy STERN
FOTEL BIUROWY EDEN VIP Fotel biurowy RALF MC Fotel biurowy STERN
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info
Więcej o: