Prototypy | Nowe Cayenne znów przyłapane

Do premiery kolejnej generacji Porsche Cayenne pozostało już niewiele czasu. Świadczy o tym coraz większa liczba przyłapanych egzemplarzy z pełnym zamaskowaniu
Maria Szarapowa Porsche zawiesza współpracę z Szarapową

Kilka dni temu niedaleko centrali Porsche po raz kolejny przyłapano zamaskowane Porsche Cayenne. Na razie nowa wersja skrywa się pod starym nadwoziem, ale nowe zdjęcia zdradzają kolejną nowość w tym modelu. Będzie to aktywny, tylny spojler.

Nie należy się spodziewać, że trzecia generacja Cayenne będzie rewolucją w stosunku do obecnie sprzedawanej wersji. Największe zmiany dotkną wnętrza, gdzie pojawi się nowa deska rozdzielcza, konsola centralna oraz przełączniki reagujące na dotyk.

Na razie specyfikacja techniczna nowego Cayenne to wielka tajemnica. Wiadomo tylko, że samochód powstaje na tej samej płycie podłogowej co Audi Q7 i Bentley Bentayga. Nowa platforma wykorzystuje połączenie aluminium oraz wysoko-wytrzymałej stali. Dzięki tym zmianom samochód "schudnie" nawet o jakieś 90 kg.

Pod maską znajdziemy pełen wachlarz jednostek sześcio- i ośmiocylindrowych. Oprócz jednostek benzynowych pojawi się także wysokoprężna, a w późniejszym okresie wariant hybrydowy i elektryczny.

ZOBACZ TAKŻE:

Co za firma! Prawie 9000 euro premii dla pracowników

Porsche Cayman GTS

INNE LINKI

Porsche nie planuje samochodu autonomicznego

Porsche winne śmierci Paula Walkera? Jest wyrok sądu

Audi SQ7 TDI | Potęga Diesla

Dziewczyna i samochód | Wioleta i Driving Experience

Zdjęcie Jazda za kierownicą Dodge Viper GTS - Tor Toruń Zdjęcie Jazda za kierownicą Ferrari F430 - Tor Poznań Zdjęcie Jazda za kierownicą Nissan GTR - Tor Poznań
Jazda za kierownicą Dodge V... Jazda za kierownicą Ferrari... Jazda za kierownicą Nissan ...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info