Brabus tuninguje Smarta ForTwo

Niemiecka firma tuningowa po raz kolejny zabiera się za przerabianie modeli marki Smart. Tym razem na warsztat trafią modele ForTwo oraz ForFour, które otrzymają ulepszony wygląd oraz silniki
Brabus 600 Brabus Mercedes-AMG GT | 600 KM pod maską

Do tej pory Smart ForTwo i FourFour przerobione przez Brabusa pojawiły się na drogach w pełnym zamaskowaniu. Jednak kilka dni przyłapano oba modele totalnie odsłonięte na jednej z ulic.

Auta już z daleka rzucają się w oczy. Ich nadwozia zostały delikatnie zmodyfikowane przez co są agresywniejsze od seryjnej wersji. Przede wszystkim dzięki napompowanym zderzakom, a także sportowym wydechu połączonym z dyfuzorem. Poza tym auta w wersji od Brabusa są wyposażone w większe koła, obniżone i utwardzone zawieszenie. Niewykluczone, że są one także wyposażone w ulepszony układ hamulcowy, a w ich wnętrzu przeprowadzono kilka zmian.

Największą zagadką jest jednak moc obu modeli. Pod maską pracują tam trzycylindrowe silniki benzynowe z turbodoładowaniem. Seryjna jednostka o pojemności 0,9 litra oferuje maksymalną moc 90 KM. Można się spodziewać, że edycja tuningowana przez Brabusa będzie legitymować się mocą maksymalną o wartości 110 KM.

Oficjalna prezentacja Smarta ForTwo i ForFour od Brabusa odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych w Pekinie pod koniec kwietnia.

ZOBACZ TAKŻE:

Limouzine Smart Madeforsix | Długa ciekawostka

Limouzine Smart Madeforsix

INNE LINKI

Smart Forfour | Samochód idealny dla właścicieli psów?

Smart ForTwo Cabrio | Lato w mieście

Boisz się tanich diesli? Tych możesz być pewny

Federalna Komisja Handlu USA pozwała Volkswagena

Zdjęcie NAVITEL E500 bez map Zdjęcie TOMTOM GO 5000 Europa Zdjęcie TOMTOM START 60 Europa
NAVITEL E500 bez map TOMTOM GO 5000 Europa TOMTOM START 60 Europa
Sprawdź ceny Porównaj ceny Porównaj ceny
źródło: Okazje.info