Kupił ojcu Corvette Z06

Jeden z Youtuberów o ksywce itsLance postanowił zrobić swojemu ojcu wyjątkowy prezent z okazji 50. urodzin. Kupił mu zupełnie nowe Corvette Z06
60 lat Chevroleta Corvette60 lat Chevroleta Corvette

Zanim polscy blogerzy dojdą do takiego poziomu minie jeszcze trochę czasu, ale w Ameryce takie sytuacje nie są jednostkowymi przypadkami. Pewien młodzieniec skrywający się za ksywką itsLance210 postanowił zrobić prezent swojemu ojcu, a następnie całą sytuację nagrał i opublikował w sieci. Co ciekawe jego kanał nie zajmuje się praktycznie w ogóle motoryzacją. Do tego nie notuje tam rekordowej oglądalności.

YouTuber wybrał się jakiś czas temu do lokalnego dealera marki Chevrolet i wybrał jeden z egzemplarzy stojących tam Corvette, czyli samochód o którym zawsze marzył jego ojciec. I to w nie byle jakiej wersji, bowiem w tym przypadku mamy do czynienia z mocniejszą wersją Z06, która pod maską skrywa silnik V8 o pojemności 650 KM.

Kilka dni później czerwony samochód na czarnych, lśniących felgach pojawił się pod jego domem w dniu urodzin ojca. Jak łatwo się domyślić solenizant wzruszył się na widok prezentu i już po chwili wsiadł do auta, żeby go przetestować.

ZOBACZ TAKŻE:

CORVETTE Z06 | NAJLEPSZE AUTO ZE STANÓW?

2015 Chevrolet Corvette Z06

Więcej o:
Komentarze (3)
Kupił ojcu Corvette Z06
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: gg

    Oceniono 3 razy 3

    "pod maską skrywa silnik V8 o pojemności 650 KM." - czytajcie najpierw, a potem publikujcie, bo aż w oczy kłuje!

  • Gość: ASD

    Oceniono 2 razy 0

    Piękne to wszystko, na prawdę. Szkoda tylko że u nas można kupić ojcu co najwyżej yarisa w kredycie. I tak będziemy czytać o takich akcjach jak o ciekawostkach zza oceanu....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX