Tuning | AG Alligator | Najbrzydsze BMW X6 na świecie

Nie, to nie jest żart. Ten samochód istnieje naprawdę i nazywa się AG Alligator. W dodatku trzeba za niego zapłacić sporo pieniędzy. Oto najbrzydsze BMW X6 na świecie
Złoty Rolls-Royce WraithZłoty Rolls-Royce Wraith | Zła strona tuningu

Firma AG Excalibur nie była do tej pory szerzej znana. Specjaliści od tuningu pochodzący z Litwy będą teraz mogli zaistnieć w świecie, dzięki bardzo kontrowersyjnemu konceptowi, który stworzyli. Oto BMW X6, które przeszło bardzo mocny tuning wizualny, a do tego zostało przechrzczone na AG Alligator.

Jakiś czas temu firma AG Excalibur zaprezentowała mocno przerobione BMW Serii 6 o nazwie AG Shark. Jednak projekt przeszedł bez echa. Podobno jedynie emocje jakie wzbudził to niesmak u tych, którzy mieli okazję go zobaczyć.

Tym razem na warsztat trafia BMW X6, które na dzień dobry zostało przyozdobione zestawem nowych zderzaków po obu stronach. Przez to długość samochodu wydłużyła się o 20 cm. Wygląd przedniego pasa straszy z daleka, a niektórym przypomina Dartha Vadera. Błotniki zostały mocno napompowane, dzięki czemu auto urosło wszerz o 10 cm. Włożono w nie koła o rozmiarze 26 cali.

Tuning dotknął nie tylko nadwozia, ale również wnętrza. Pojawiła się tam skóra o fakturze tej przypominającej aligatora. Obszyto nią nie tylko fotele, ale także konsole środkową, kierownicę oraz boczki drzwi. Zmieniono także wygląd niektórych elementów oraz zamieniono  wyloty klimatyzacji na przypominające te z Mercedesa.

AG Alligator nie jest tanim samochodem. Trzeba za niego zapłacić prawie 400 tys. zł. Jesteśmy strasznie ciekawi, czy znajdą się chętni na ten samochód?

ZOBACZ TAKŻE:

Kalendarze 2016 | Miss Tuning | Ogień i wybuchy

 

Kalendarz Miss Tuning 2016

Zdjęcie MIO Spirit 690 Polska Zdjęcie RIDER MM Europa Zdjęcie TOMTOM START 60 Europa
MIO Spirit 690 Polska RIDER MM Europa TOMTOM START 60 Europa
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Porównaj ceny
źródło: Okazje.info
Więcej o: