Nowe Porsche Panamera | Nowa generacja prawie gotowa

Pojawiły się nieoficjalne jeszcze zdjęcia nowej Panamery. Auto jest prawie bez kamuflażu, możemy także po raz pierwszy rzucić okiem na wnętrze limuzyny
Porsche Cayman GT4 Co znajdziemy w salonie Porsche?

Nowa generacja Porsche Panamery zbliża się wielkimi krokami. Możliwe, że Niemcy zaprezentują swoją limuzynę już podczas Salonu Samochodowego w Genewie. Dla niecierpliwych mamy parę zdjęć szpiegowskich, które ostatnio obiegły branżowe portale. Duże Porsche zostało przyłapane podczas testów w USA. Ma na sobie tylko szczątkowy kamuflaż.

Zdjęcia zamaskowanej nowej Panamery pojawiały się w Internecie już kilkukrotnie, jednak tym razem możemy na nich przyjrzeć się dokładniej wnętrzu. Część zakryta jest czarną płachtą, ale bez problemu wyłapiemy kilka nowości. Jest lekko przeprojektowana kierownica, zegary z dużym analogowym obrotomierzem i dwoma wyświetlaczami po bokach, system multimedialny z większym ekranem dotykowym, nowe nawiewy, a także cały zestaw nowych, dotykowych przycisków przy skrzyni biegów. Do tego zupełnie nowy wygląd dźwigni zmiany biegów.

Zdjęcia szpiegowskie nowego Porsche Panamera

Według zapowiedzi Porsche, wszystkie wykorzystane we wnętrzu materiały będą wyższej jakości, a Panamera ma zapewnić kierowcy i pasażerom jeszcze większy komfort oraz poczucie luksusu.

ZOBACZ TAKŻE:

PORSCHE MISSION E | POZAMIATANE

Porsche Mission E