Salon Detroit 2016 | Acura Precision Concept | Przyszłość marki

Pokazany w Detroit koncept Precision to zapowiedź zupełnie nowej linii stylistycznej luksusowej marki Hondy. Precision Concept wyznacza przyszłość Acury
Honda Civic Type R Honda Civic Type-R | Nareszcie!

Acura to nastawiona na luksus i sportowe osiągi marka koncernu Honda. Samochody tego producenta kierowane są głównie na rynki Ameryki Północnej, Chin i Rosji. W 2015 roku marka oficjalnie rozpoczęła ekspansję na Bliskim Wschodzie, poprzez wejście do Kuwejtu. Japończycy doszli do wniosku, że Acura potrzebuje nowego otwarcia, a zwiastunem przyszłych zmian jest właśnie koncept Precision.

Rodzima konkurencja w postaci Lexusa i Infiniti ma się czego obawiać. Wielki samochód robi wrażenie. Jego wymiary to 5182 mm długości, 2134 mm szerokości i 1321 mm wysokości. Acura postawiła na bardzo nowoczesny i odważny projekt. Nie sposób przejść obojętnie obok nowego grilla marki (Diamond Pentagon), wielkich 22-calowych kół, przymrużonych reflektorów LED, masy przetłoczeń i bardzo wyraźnych, ostrych linii nadwozia. Projekt wnętrza także został utrzymany w bardzo futurystycznych klimatach. Koncept powstał w kalifornijskim studiu projektowym marki. Jako że to wizja stylistyczna, Acura nie wspominała o jednostce napędowej ani szczegółach technicznych Precision Concept.

ZOBACZ TAKŻE:

Honda NSX | Europejski debiut

Honda NSX

Zdjęcie Lafayette Ermes Pro Zdjęcie Maxon CM 70 Zdjęcie Midland M zero
Lafayette Ermes Pro Maxon CM 70 Midland M zero
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info