Wideo | Był Van Damme a teraz... czteroletnia Sophie

W ostatnim czasie firmy motoryzacyjne prześcigają się w pomysłach na reklamę: Dodge jeździ samochodami w formacji do marszu rytmu imperialnego, Audi ściga się z windą. Volvo nie mogło być gorsze
Wideo | Dodge: Przebudzenie Mocy Wideo | Dodge: Przebudzenie Mocy

Pamiętamy akcję reklamową Mercedesa, w której kury w rytm muzyki poruszały się w różnych kierunkach, podczas gdy ich głowy pozostawały idealnie w tym samym miejscu. Jaguar odpowiedział reklamą w której kurę zjadał drapieżny kocur, a w powietrzu zostawały tylko unoszące się pióra. Volvo postanowiło podejść do tematu z trochę innej strony i jakiś czas temu pokazało jak Jean-Claude Van Damme robi szpagat między dwoma jadącymi na wstecznym ciężarówkami Volvo. Od tamtej reklamy minęło trochę czasu, więc zdecydowano się wypuścić nową reklamę.

Przedstawiciele firmy postanowili wziąć pełnowymiarową ciężarówkę Volvo FMX, którą mianują "najtwardszą" ciężarówką Volvo w historii i zamontować w niej zdalne sterowanie. W ramach toru zaadaptowano opustoszałą żwirownię w Serbii, którą dodatkowo, dla podniesienia stopnia trudności jej pokonania, wypełniono licznymi przeszkodami. Jest jeszcze kwestia kierowcy. Tak, do takiego testu nie wysłano nikogo innego, tylko czteroletnią Sophie. Pytaniem pozostaje: czy Volvo FMX da sobie radę takim torze? Czy system automatycznej kontroli trakcji, który dołącza napęd w przednich kołach w pół sekundy, poradzi sobie z trudnym terenem? I najważniejsze: czy czterolatka poradzi sobie ze sterowaniem takim wielkim potworem nie tracąc uśmiechu na ustach?

ZOBACZ TAKŻE:

Wielki powrót Van Damme'a | Wideo

Wielki powrót Van Damme'a | Wideo

Zdjęcie BECKER Ready 50 Polska Zdjęcie MIO SPIRIT 4970 Europa Zdjęcie NAVROAD LEEO S6 Polska
BECKER Ready 50 Polska MIO SPIRIT 4970 Europa NAVROAD LEEO S6 Polska
Sprawdź ceny Porównaj ceny Porównaj ceny
źródło: Okazje.info
Więcej o:
Komentarze (10)
Wideo | Był Van Damme a teraz... czteroletnia Sophie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • predator-x

  Oceniono 24 razy 22

  Moja żona też tak prowadzi

 • Gość: Sthx

  Oceniono 14 razy 14

  " W ramach toru zaadoptowano opustoszałą żwirownię w Serbii,"
  jakie są procedury adopcji żwirowni???

  hint: zaadAptowano (od "adaptacja")

 • Gość: nordkapp77

  Oceniono 7 razy 7

  Wreszcie fajna reklama. Może głupawa, naiwna i pretensjonalna, ale przynajmniej śmieszna i z satysfakcją się ogląda. Sam chciałbym poprowadzić zdalnie taką ciężarówę, albo siedzieć za jej kierownicą. I wreszcie bez durnych "jestem EKO i ratuję świat", albo "spalam 0,5 l/100 km". Ma 10 gwiazdek w teście zderzeniowym i wprawdzie z minus 10 gwiazdek w zderzeniu z pieszym, ale kto w końcu chodzi bez kasku po żwirowni, żeby coś mu się miało stać? Jak dla mnie odmóżdżające, ale super. Lepsze to niż mecz czy kolejna strzelanka w kompie czy tv. Pozdrawiam.

 • Gość: Sthx

  Oceniono 2 razy 2

  Ponieważ mój pierwszy komentarz poskutkował zamianą adopcji na adaptację, ale nie poskutkował przeczytaniem tekstu raz jeszcze, to informuję, że początek brzmi
  "amy akcję reklamową Mercedesa, w której ..."
  Zjadamy? Pocieszamy? Olewamy? Pewnie pamiętamy, ale ktoś wziął był i zeżarł początek tekstu

 • tiges_wiz

  Oceniono 2 razy -2

  Ale farba słaba. Jak rusza to ma pomalowane tylne chlapacze, a później już nie. Jakaś lipna bo odpadła :)

 • popijajac_piwo

  Oceniono 4 razy -4

  Lipa. Reżyserka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX