Suzuki Vitara | Do polskich salonów wjeżdża wersja S z silnikiem 1.4 Turbo

W polskich salonach pojawi się nowa Vitara S z turbodoładowanym silnikiem 1.4 Boosterjet
Suzuki VitaraSuzuki Vitara | Pierwsza jazda | Powrót do korzeni?

Gwoździem programu jest nowy, pierwszy w historii Suzuki, turbodoładowany silnik BOOSTERJET o pojemności 1,4 litra, mocy 140 KM i 220 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Suzuki zapewnia, że silnik zapewni bardziej sportowe wrażenia z jazdy. Nowa jednostka najlepiej współpracuje z 6-biegową, manualną skrzynią biegów. Istnieje oczywiście możliwość wybrania skrzyni automatycznej o tej samej liczbie przełożeń. Do wyboru napęd na przednią oś (standard) oraz napęd 4x4.

Nowa w ofercie Vitara S to najwyższy poziom wyposażenia. Klienci w standardzie znajdą m.in. światła do jazdy w dzień w technologii LED, skórzano-zamszową tapicerkę siedzeń, system Radar Brake Support oraz adaptacyjny tempomat. Będzie można wybrać z siedmiu różnych lakierów, w tym dwóch 2-kolorowych połączeń.

Używane Suzuki Vitara już od...

Polskie salony już przyjmują zamówienia na Vitarę S. Ceny startują z poziomu 85 900 złotych. Przypomnijmy, że najtańsza nowa Vitara z wolnossącym silnikiem 1.6 VVT kosztuje 61 900 złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

SUZUKI VITARA | CENY W POLSCE

Suzuki Vitara

Zdjęcie Pióro wycieraczki Alca 430 mm Zdjęcie Bottari Wycieraczki samochodowe standardowe grafitowane 550mm 2szt Zdjęcie Carcommerce DYWANIKI SAMOCHODOWE TEKSTYLNE 4SZT. 42056
Pióro wycieraczki Alca 430 mm Bottari Wycieraczki samocho... Carcommerce DYWANIKI SAMOCH...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info
Więcej o: