Mansory S63 AMG Coupe | Przymiarki tunera do Mercedesa

Słynny tuner przymierza się do zaprezentowania swojej wariacji na temat Mercedesa-AMG S63 Coupe. Wiemy już czego spodziewać się po tym projekcie
Mercedes S Klasa Coupe Mercedes S Coupe | Galeria

Co tym razem wymyślił jeden z najbardziej szalonych tunerów? Ambicją Mansory było nadanie Mercedesowi-AMG S63 Coupe "prawdziwie sportowego charakteru".

Znamy Mansory i doskonale wiemy, jakie są najlepsze środki do tego celu - oczywiście cała masa agresywnych, wykonanych z włókna węglowego nowych elementów. Już na pierwszy rzut oka widzimy agresywniejsze linie, wielkie tylne skrzydło, poszerzony i przemodelowany przód z nowymi wlotami powietrza, w które wbudowano światła LED, masywniejsze nadkola, karbonowe wloty na masce oraz progi z dodatkowym wlotami powietrza z tyłu.

Nie dość, że Mercedes S Coupe został obniżony o 30 mm, to jeszcze stoi na olbrzymich 22-calowych, robionych na zamówienie felgach. Podoba Wam się taka wizja S Coupe czy Mansory dało się ponieść emocjom? Naszym zdaniem, jak na tę firmę jest zaskakująco... spokojnie - Mercedes wciąż przypomina Mercedesa.

Limuzyna Mercedesa na rynku wtórnym - sprawdź ogłoszenia

Już nie raz wspominaliśmy na łamach moto.pl, że Mansory to firma, która nie bawi się w kompromisy. Standardowo pod maską S Coupe pracuje 5,5-litrowa "V-ósemka". Mansory zapowiedziało, że przyszykowało dla niej cztery pakiety: Mansory720, Mansory800, Mansory900 oraz najmocniejszy Mansory1000. Jak łatwo się domyślić, liczby oznaczają liczbę koni mechanicznych, którą wyciśnięto z 5,5-litrowego silnika...

Tuner na razie tylko zapowiedział nowy model. Zobaczyliśmy dwa zdjęcia. Mansory jeszcze nie pochwaliło się nowym wnętrzem ani szczegółowymi informacjami o reszcie modyfikacji i cenie.

ZOBACZ TAKŻE:

MANSORY | ŻADNYCH ŚWIĘTOŚCI!

Mansory Bugatti Veyron Linea Vincero DOro 2010

Więcej o:
Komentarze (2)
Mercedes AMG S63 Mansory - Mercedes, Ziobro
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: vfgbhjn

  Oceniono 6 razy 2

  skoro nie ma gwiazdy na masce, to skąd wiadomo, ze to Mercedes? Czy to wstyd mieć gwiazdę, że płacąc jest ona usuwana?
  Niech sobie tunerzy robią jakieś dopiski, że coś tam pomajstrowali, ale niech zostawią to co jest symbolem tej marki!!

 • Gość: Jkb

  Oceniono 1 raz -1

  Jkb

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX