Ekstremalny pickup | Flying Huntsman Pickup 6x6

Brytyjski tuner przygotował projekt dla wszystkich, którzy potrzebują sześciokołowego samochodu, a nie stać ich na Mercedesa G 63 AMG 6x6. Flying Huntsman doczekał się wersji pickup
Land Rover Defender | Ostatni rok legendyLand Rover Defender | Ostatni rok legendy

Przypomnijmy, potężny Mercedes G 63 AMG 6x6 to wydatek rzędu 455 000 euro, co w złotówkach daje około 1,9 miliona. Dostajemy w tej cenie ekstremalną terenówkę z V8 biturbo o mocy 544 KM. Zresztą nowe nie są już dostępne. Brytyjski tuner Kahn Design już jakiś czas temu przyszykował znacznie tańszego sześciokołowego Land Rovera Defendera o nazwie Flying Huntsman. Teraz pojawiła się jego wersja pickup.

Odrobinę zaskoczyć mogą silniki. W podstawowej wersji pod maską będzie pracował niezbyt duży jak na taką bestię silnik Diesla o pojemności 2.2 litra. Za dopłatą Kahn może zamontować mocniejszą 'V-ósemkę" (6.2 litra i 430 KM). Tuner zarzeka się, że Flying Huntsman to rasowy terenowy samochód, a nie wydmuszka udająca G 63 AMG 6x6. Po serii offroadowych modyfikacji Flying Huntsman ma sprawdzić się w nawet w najcięższym terenie.

Używany Land Rover już od...

I z zewnątrz, i w środku Kahn Design postawił na wyrazistość. Ten Defender na pewno wyróżni się na ulicy. Cena? Za wariant z V8 trzeba będzie pewnie zapłacić 200 tysięcy funtów, czyli około 1,2 miliona złotych. Tyle kosztował Flying Huntsman w zwykłej wersji. Mniej zapłacimy za pickupa 6x6 z silnikami Diesla. Ceny powinny startować od 100 tysięcy funtów plus VAT.

ZOBACZ TAKŻE:

25 lat Land Rovera Discovery

25 lat Land Rovera Discovery

Zdjęcie Frogum Dywaniki samochodowe gumowe do Mitsubishi ASX Zdjęcie PETEX Dywaniki samochodowe gumowe SMART FORTWO Zdjęcie PETEX Dywaniki samochodowe gumowe Toyota Auris
Frogum Dywaniki samochodowe... PETEX Dywaniki samochodowe ... PETEX Dywaniki samochodowe ...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info