Salon Frankfurt 2015 | Volkswagen Tiguan | Pierwsze oficjalne szkice

Oficjalna prezentacja już w tym tygodniu, ale to wcale nie przeszkadza Volkswagenowi w podgrzewaniu atmosfery. Tuż przed premierą Niemcy postanowili pokazać dwa oficjalne szkice nowego Tiguana
Volkswagen Phaeton Nowy VW Phateon | Ciągle w planach, ale później

Jedną z najgorętszych premier Volkswagena we Frankfurcie będzie zdecydowanie nowa generacja Tiguana. Kompaktowy SUV marki to jeden z hitów sprzedaży - od rynkowego debiutu w 2007 roku ponad 2,64 miliona kierowców kupiło Tiguana. Nic więc dziwnego, że premiera nowej generacji wzbudza takie zainteresowanie.

Pierwsza oficjalna prezentacja nowego Tiguana powinna mieć miejsce już dzisiaj, a szerszej publiczności SUV Volkswagena zostanie zaprezentowany 15 września. Bliskość premiery nie przeszkodziła jednak Niemcom w ujawnieniu oficjalnych szkiców Tiguana. To szkice koncepcyjne (co widać po tradycyjnych, monstrualnych kołach), ale wszyscy niecierpliwi dowiedzą się z nich czego można spodziewać się po nowym Tiguanie.

Używany Volkswagen Tiguan - ogłoszenia

Według spekulacji, kompaktowy SUV powstanie na platformie MQB, a na pokładzie będą pracowały jednostki silnikowe znane z Volkswagena Golfa. Mówi się też o wariancie hybrydowym i przedłużonej wersji, która pomieści 7 osób. To na razie spekulacje, ale premiera już lada chwila. Trzymamy rękę na pulsie, jak tylko się pojawią pierwsze oficjalne informacje, od razu się nimi zajmiemy.

ZOBACZ TAKŻE:

NOWY VOLKSWAGEN TIGUAN | WYCZEKIWANIE

Volkswagen Tigauan

Zdjęcie Bottari Wycieraczki samochodowe standardowe grafitowane 510mm 2szt Zdjęcie Pióro wycieraczki Alca 600 mm Zdjęcie Wycieraczki Dipp Ford Couga
Bottari Wycieraczki samocho... Pióro wycieraczki Alca 600 mm Wycieraczki Dipp Ford Couga
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info
Więcej o: