Nowe BMW serii 7 | Duża galeria

Oficjalna premiera nowej generacji BMW serii 7 odbędzie się na salonie we Frankfurcie, ale już teraz możemy dokładnie obejrzeć flagowy model z Monachium
BMW M5 | 30 lat mocyBMW M5 | 30 lat mocy

Nowe BMW serii 7 ma być przełomowym modelem dla bawarskiego producenta. Limuzyna ma zostawić w tyle konkurencję i stać się najlepiej sprzedającym autem w segmencie. BMW kusi klientów elegancką stylistyką, dynamiką jazdy, komfortem i całym zastępem asystentów podróży. Seria 7 pojawi się w salonach w dwóch odmianach - normalnej i z przedłużonym rozstawem osi.

Używane BMW serii 7 - ogłoszenia

Mimo że na oficjalną premierę musimy poczekać do połowy września, czyli początku targów, to znamy już polskie ceny flagowego BMW. Startują od 408 132 złotych za wersję 730d z trzylitrowym silnikiem Diesla o mocy 265 KM. Najtańsza benzynowa wersja 740i (3.0 turbo/326 KM) to wydatek przynajmniej 435 832 złotych.  Rolę topowej "siódemki" pełni 750i xDrive o mocy 450 KM.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi zdjęciami BMW serii 7 w wysokiej rozdzielczości. Więcej informacji znajdziecie w naszej obszernej prezentacji poniżej.

ZOBACZ TAKŻE:

WSZYSTKO O | NOWE BMW SERII 7

BMW serii 7 2015

Zdjęcie Jazda BMW M3 - Poznań - kierowca Zdjęcie Jazda BMW M3 - Poznań - pasażer Zdjęcie Rajdowa jazda BMW 318is po torze - Warszawa
Jazda BMW M3 - Poznań - kie... Jazda BMW M3 - Poznań - pas... Rajdowa jazda BMW 318is po ...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info