Infiniti Q70 | Edycja premium

W Pebble Beach wyraźną ofensywę przeprowadził Lexus, prezentując nowy model LX 570 i zmodernizowanego GS-a. Jednak o swoich klientach nie zapomniało także Infiniti
Salon Genewa 2015 | Infiniti QX30 Concept | Czas na crossoveraSalon Genewa 2015 | Infiniti QX30 Concept | Czas na crossovera

Z okazji konkursu motoryzacyjnej elegancji w Pebble Beach Infiniti przygotowało dla swoich klientów specjalną wersję modelu Q70. Wyróżnia się ona nazwą - Infiniti Q70 Premium Select Edition.

Mimo długiej nazwy zmiany w limuzynie japońskiej marki premium nie są duże. To przede wszystkim drobne detale w wyglądzie. Infiniti postawiło na znaczne przyciemnienie wszystkich elementów. Wielu zauważa, że inspiracją dla stylistów mógł być Cadillac i "mroczne", przyciemniane wersje specjalne Midnight Edition. Limuzyna została lekko obniżona, a auto otrzymało zupełnie nowe, 20-calowe felgi.

We wnętrzu Infiniti postawiło na eleganckie odcienie szarości. Do wyboru są dwa kolory skórzanej tapicerki (oficjalne nazwy to: Graphite oraz Stone), które bardzo dobrze komponują się z metalowymi elementami. Materiały wykorzystane w środku pochodzą oczywiście z najwyższej półki, mamy w końcu do czynienia z samochodem, który w nazwie ma słowo "Premium".

Do salonów sprzedaży eleganckie Infiniti Q70 Premium Select Edition powinien trafić w listopadzie. Na razie Japończycy nie ujawnili cen.

Infiniti Q70 Premium Select Editionfot. Infiniti

Szukasz auta klasy premium? Infiniti na polskim rynku

ZOBACZ TAKŻE:

Infiniti Q50S Hybrid AWD | Test | Podgryźć Niemców

Infiniti Q50

Zdjęcie MANTA GPS560 Europa Zdjęcie MANTA GPS570 Europa Zdjęcie SmartGPS SG732 Polska
MANTA GPS560 Europa MANTA GPS570 Europa SmartGPS SG732 Polska
Sprawdź ceny Porównaj ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info