Mercedes Klasy C Coupe | Nowy członek rodziny

Mercedes nareszcie zaprezentował najbardziej sportową wersję nowej Klasy C. Wariant Coupe oficjalnie zadebiutuje na salonie we Frankfurcie, a do sprzedaży trafi w grudniu tego roku
Mercedes C 63 AMG Coupe Legacy Edition Mercedes C 63 AMG Coupe Legacy Edition | Na pożegnanie

Samochód prezentuje się elegancko i dynamicznie. Długa maska, opadająca linia dachu i zadziorny tył nadają autu sportowego charakteru. W wyglądzie nowej Klasy C Coupe można doszukać się pewnych podobieństw do większego i bardziej prestiżowego Mercedes Klasy S Coupe, ale nie jest to wadą.

Używana Klasa C - ogłoszenia

Średniej wielkości coupe od Mercedesa będzie większe niż do tej pory. Nowa Klasa C Coupe ma o 80 mm większy rozstaw osi, jest też o 95 mm dłuższa i 40 mm szersza, co pozytywnie odczują pasażerowie, zwłaszcza z tyłu.

Gama jednostek napędowych będzie składać się z czterech wersji benzynowych i dwóch wysokoprężnych. W pierwszej grupie do wyboru znajdą się: silnik 1.6 o mocy 156 KM (C 180) oraz 2.0 w trzech wariantach mocy: 184 KM (C 200), 211 KM (C 250) lub 245 KM (C 300). Dla zwolenników silników Diesla oferowana będzie jednostka o pojemności 2,1 litra, generująca 170 (C 220 d) lub 204 KM (C 250 d).

Standardowo Klasa C Coupe otrzyma stalowe zawieszenie. Za dopłatą będzie można zdecydować się na jeden z dwóch wariantów ze zmienną siłą tłumienia - komfortowy lub sportowy (w obu przypadkach auto jest obniżona o 15 mm w stosunku do sedana). To jeszcze nie wszystko. Dla najbardziej wymagających dostępne będzie także zawieszenie pneumatyczne Airmatic.

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes-AMG C 63 S | Pierwsza jazda | Godny następca

Mercedes-AMG C 63 S

Zdjęcie RRS EQUIPMENT Gałka zmieny biegów F2000 Aluminium Zdjęcie Gałka Sparco Tecno 03747.. Zdjęcie Variant Gałka dzwigni zmiany biegów SKÓRA CZARNA
RRS EQUIPMENT Gałka zmieny ... Gałka Sparco Tecno 03747.. Variant Gałka dzwigni zmian...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info